Perekaz24 – przelewy do Ukrainy

Perekaz24 – przelewy do Ukrainy

author
Patryk Byczek
12 listopada 2018
Rynek finansowy po raz kolejny otwiera się na ciągle rosnącą społeczność Ukraińców w Polsce. Nowe możliwości związane z przekazami pieniężnymi z Polski na Ukrainę oferuje serwis Perekaz24.

Perekaz24 to narzędzie uruchomione przez Meest i Transfer24. Serwis został stworzony głównie dla Ukraińców, aczkolwiek usługa dostępna jest dla Klientów z całej strefy Unii Europejskiej. Jak działa Perekaz24?


 

Jak działa serwis Perekaz24

Serwis www.perekaz24.eu pozwala Klientom na nadanie przekazu pieniężnego, wykorzystując przy tym e-przelew lub kartę płatniczą. Przekaz zlecony z Polski w ciągu kilku minut możliwy jest to wypłacenia w dolarach amerykańskich an Ukrainie. Pieniądze można wypłacić w 3500 punktów, w skład których wchodzą największe ukraińskie banki.


 

Jak zlecić przekaz

Należy zaznaczyć, że do zlecenia przekazu nie są potrzebne jakiekolwiek formalności. Nadawca, po zarejestrowaniu, nie musi potwierdzić swojej tożsamości poprzez przesyłanie zdjęć lub skanów dokumentów osobistych. Podczas rejestracji wystarczy podać podstawowe dane osobowe oraz walutę, którą będziemy operować. Ten wybór jest ograniczony do polskiej złotówki lub euro. Bardzo ważną informacją jest także to, że serwis został stworzony nie tylko dla Ukraińców w Polsce, lecz także dla wszystkich obywateli strefy euro.


 

Coraz więcej opcji dla Ukraińców

Polski rynek finansowy oraz dostępne na nim narzędzia i usługi coraz częściej są dostosowywane do Ukraińców pracujących w Polsce. Zabiegi tego typu są stosowane, ponieważ ukraińscy pracownicy  regularnie przesyłają swoim bliskim za wschodnią granicą część swojego wynagrodzenia. Z finansowych danych wynika, że od stycznia do końca września 2017 roku, Ukraińcy przesłali na Ukrainę ponad 8 600 000 000 złotych.

Ukraińscy pracownicy w Polsce

Badania, które zostały przeprowadzone przez Work Service wykazały, że 80% Ukraińców pracujących w Polsce jest zadowolonych z warunków zatrudnienia. 84% z tych osób oznajmiło, że zdecydowanie może polecić innym zatrudnienie i pracę w naszym kraju. To właśnie dlatego nasz rodzimy rynek finansowy tak bardzo otwiera się na Ukraińców i usługi do nich dostosowane.  Jedną z nich jest właśnie Perekaz24.


 

Perekaz24

Serwis www.perekaz24.eu to dzieło polskiego przedsiębiorstwa Transfer24 i kanadyjskiej firmy Meest Corporation Incorporated. Polska strona zebrała doświadczenie z zakresu realizacji szybkich transgranicznych przekazów pieniężnych, natomiast kanadyjska specjalizuje się w przekazach pieniężnych z USA i Kanady do Ukrainy oraz innych państw.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

OP
OP
2018-12-01 19:41:13

sprawdziłem, rzeczywiście kolezanka odebrala w Kijowie po godzinie

Podobne artykuły

Natychmiastowe przelewy bankowe
Poradnik
author
Patryk Byczek
19 stycznia 2023

Natychmiastowe przelewy bankowe

Santander Bank Polska w Oławie
Oddziały
author
Patryk Byczek
01 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Oławie

Pożyczka Loans 4 Players
Firmy pożyczkowe
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
19 kwietnia 2018

Pożyczka Loans 4 Players

Lombardy w Szczecinie
Lombardy
author
Patryk Byczek
08 grudnia 2022

Lombardy w Szczecinie

Darmowe pożyczki online – styczeń 2015
Wpisy
autor wpisu
Marek_Rutkowski
31 grudnia 2014

Darmowe pożyczki online – styczeń 2015

Najbardziej zatłoczone miejsca w Polsce
Wpisy
author
Aneta Jankowska
10 lipca 2018

Najbardziej zatłoczone miejsca w Polsce

Porównaj