„Podróże lubią zaskakiwać, ale finanse nie powinny” – kampania ING Banku Śląskiego

„Podróże lubią zaskakiwać, ale finanse nie powinny” – kampania ING Banku Śląskiego

author
Patryk Byczek
20 kwietnia 2019

ING Bank Śląski z myślą o klientach podróżujących za granicę przygotował pakiet usług które pozwolą im uniknąć wakacyjnych niespodzianek. Motywem przewodnim najnowszej kampanii jest karta do wielu walut Visa zbliżeniowa, która razem z kantorem wymiany walut i ubezpieczeniem turystycznym tworzy „Pakiet podróżnika”.

Tytuł kampanii: „Podróże lubią zaskakiwać, ale finanse nie powinny
Data rozpoczęcia: 22 kwietnia 2019 roku
Kanały: Spoty w telewizji trwające 30 i 15 sekund oraz Internet

Wielowalutowość karty

Funkcja wielowalutowa karty pozwala klientom podłączyć swoje konta walutowe do podstawowej karty do konta osobistego – prosto, bez dodatkowych formalności i opłat. Dzięki temu nie jest potrzebna dodatkowa karta – klient płaci tą, którą już ma w portfelu. Wystarczy jednorazowe podłączenie kont w:

euro,
dolarach amerykańskich,
funtach brytyjskich,

do karty w systemie Moje ING. Od tego momentu podczas płacenia w euro, funtach brytyjskich czy dolarach amerykańskich pieniądze zostaną pobrane z odpowiedniego konta walutowego, pod warunkiem posiadania odpowiedniej ilości środków na tym koncie. Takie rozwiązanie pozwala płacić bezpośrednio z kont walutowych podłączonych do karty i uniknąć prowizji za przewalutowanie płatności kartą. Klienci mają możliwość otwarcia kont walutowych i podłączenia ich do karty w każdej chwili, w tym na smartfonie, nawet będąc już za granicą.

Funkcja wielowalutowa karty zadziała również podczas płacenia telefonem. Wystarczy w aplikacji Moje ING mobile przejść do szczegółów karty Visa zbliżeniowa, a następnie aktywować w zależności od systemu operacyjnego:

– dla Androida – płatności kartą w telefonie lub Google Pay,
– dla iOS – płatności Apple Pay.

Kantor wymiany walut

Kantor wymiany walut dostępny w systemie Moje ING pozwala wygodnie i bezpiecznie wymienić złote, euro, dolary lub funty, zasilając w ten sposób konto walutowe podłączone do karty wielowalutowej. Wymianę walut, nawet drobnych kwot – od równowartości 5 euro – można zlecić o dowolnej porze dnia, a wymiana następuje po zaakceptowanym przez klienta kursie, niezależnie od terminu zaksięgowania transakcji. Wymianę walut można zrealizować na każdym urządzeniu, również już za granicą.

Dodatkowo, klienci mają możliwość skorzystania z pakietu wypłat gotówki za granicą, w którym za jednorazową opłatą w wysokości 15 złotych mogą przez 30 dni wypłacać gotówkę w walucie obcej z bankomatów na całym świecie bez dodatkowych prowizji. To rozwiązanie sprawdzi się dla osób, które wyjeżdżają do miejsc, gdzie karty nie są szeroko akceptowane. Pakiet wypłat gotówki można aktywować w systemie Moje ING na każdym urządzeniu. Klienci mogą wybrać pakiet jednorazowy lub odnawiany automatycznie co 30 dni i wypłacać bez prowizji od razu po aktywacji pakietu.

ING Bank Śląski

Pod koniec ubiegłego roku ING Bank Śląskiego dysponował 7 134 000 kont Klientów instytucji. Obecnie instytucja liczy ponad 4 760 000 współpracujących z nią Klientów detalicznych oraz 60 000 średnich i dużych firm. Wypracowany zysk netto na koniec czwartego kwartału wynosił 366 800 000 złotych. Zysk osiągnięty w trzecim kwartale bieżącego roku wyniósł ponad 378 000 000 złotych. Pod koniec września aktywa banku wynosiły ponad 134 000 000 000 złotych. ING Bank Śląski posiada 351 placówek oraz 63 punkty ING Express. Bank dysponuje dodatkowo tysiącem bankomatów i wpłatomatów. Bank posiada swoje akcje na GPW od 1996 roku.


Źródło: ING Bank Śląski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kiedy nie powinniśmy zaciągać pożyczek?
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
13 lipca 2018

Kiedy nie powinniśmy zaciągać pożyczek?

Elektroniczny Nadawca – nowa usługa Poczty Polskiej
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
13 listopada 2019

Elektroniczny Nadawca – nowa usługa Poczty Polskiej

Kampania wizerunkowa Związku Banków Polskich
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
02 marca 2021

Kampania wizerunkowa Związku Banków Polskich

Bank Pekao w Sulęcinie
Oddziały
author
Patryk Byczek
13 sierpnia 2019

Bank Pekao w Sulęcinie

Program Opieka 75+
Ekonomia
author
Halszka Gronek
29 września 2018

Program Opieka 75+

Porównaj