Promocja: „1800 zł dla Twojej działalności gospodarczej” w Banku Millennium

Promocja: „1800 zł dla Twojej działalności gospodarczej” w Banku Millennium

author
08 grudnia 2021

W Banku Millennium trwa promocja dotyczącego konta Mój Biznes, dzięki któremu nowi Klienci instytucji w zamian za założenie tego rachunku i spełnienie prostych warunków oferty mogą zgarnąć do 1800 złotych premii. Promocja trwa do 31 marca 2022 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

W promocji Banku Millennium mogą wziąć udział osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które w ciągu ostatnich dwunastu miesiącach nie były stroną umowy o jeden z poniższych produktów dla firm:

– Banku Millennium,
– Millennium Dom Maklerski,
– Millennium Leasing,
– Millennium TFI.

Z oferty nie skorzystają również osoby osoby, które otworzyły promocyjne Konto 360, a następnie je zamknęły. Jeżeli Klient posiada aktywny rachunek, może skorzystać z promocji. Dodatkowo aby wziąć udział w promocji należy być prywatnym Klientem Banku Millennium, czyli posiadać konto osobiste. Warunek ten należy pełniąc, ponieważ Konto Mój Biznes można złożyć tylko z poziomu bankowości elektronicznej Banku Millennium.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji Banku Millennium Klienci muszą wyrazić zgodę na:

– otrzymywanie informacji handlowych metodami telefonicznymi i elektronicznymi,
– przetwarzanie danych kontaktowych przez bank w celu przekazywania informacji dla współpracujących firm.

Następnie Klient, do 31 marca 2022 roku, musi zawnioskować o Konto Mój Biznes z poziomu strony promocji.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód – nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – do 200 000 złotych

Kredyty oddłużeniowe – wniosek online

Jak zdobyć nagrodę

Bank Millennium podzielił nagrodę główną, czyli 1800 złotych, na trzy części. Pierwsza z nich to 10%, a maksymalnie 100 złotych, zwrotu za płatności do ZUS w każdym z sześciu następnych miesięcy, licząc od momentu otworzenia konta. Łatwo więc policzyć, że maksymalną premię (100 złotych) Klienci zgarną za przelanie do ZUS 1000 złotych miesięcznie. Łącznie w ciągu 6 miesięcy Klienci zgarną do 600 złotych zwrotu.

Druga premia to także 10% i maksymalnie 100 złotych zwrotu od bezgotówkowych płatności na stacjach benzynowych – również przez sześć miesięcy. Tutaj także maksymalną premię (100 złotych) Klienci zgarną za zapłacenie na stacjach benzynowych 1000 złotych miesięcznie. Łącznie w ciągu 6 miesięcy Klienci zgarną do 600 złotych zwrotu.

Trzecia i ostatnia premia dotyczy zawarcia umowy leasingu z Millennium Leasing na kwotę minimum 30 000 złotych lub zawarcia umowy z Bankiem Millennium o terminal płatniczy i dodatkowo zapewnienie wpływów wynoszących minimum 1000 złotych (jeden z dwóch warunków należy spełnić do końca maja 2022 roku). Za spełnienie warunku Klienci otrzymają 600 złotych premii.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w promocji Klienci mogą zgarnąć do 1800 złotych.

Przyznanie nagrody

Pierwsza i druga premia trafi do Klientów do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, natomiast trzecia premia (za leasing) trafi do Klientów do 31 lipca 2022 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1553/latest.

Konto Mój Biznes – koszt

Klienci za prowadzenie konta nie zapłacą ani złotówki pod warunkiem, że zapewnią zewnętrzne wpływy na konto w wysokości 100 złotych lub wykonają przynajmniej jeden przelew miesięcznie do Urzędu Skarbowego lub ZUS. W przeciwnym razie opłata za konto wynosi 15 złotych miesięcznie.

Karta debetowa dodana do konta będzie darmowa pod warunkiem, że Klient wykona nią płatności o wartości 300 złotych miesięcznie. W przeciwnym razie opłata za kartę wynosi 7 złotych miesięcznie.

Warto również dodać, że bank daje Klientowi pakiet dwudziestu darmowych przelewów. Każdy kolejny będzie kosztował złotówkę.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Stopnicy sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
21 września 2019

Bank Spółdzielczy w Stopnicy sesje przychodzące i wychodzące

Nowa usługa w Żabkach – wpłatomat
Bez kategorii
author
28 lutego 2020

Nowa usługa w Żabkach – wpłatomat

Ile zapłacimy za autostradę A4?
Bez kategorii
author
04 stycznia 2019

Ile zapłacimy za autostradę A4?

Płaca minimalna 2022 – brutto/netto
Ekonomia
author
15 września 2021

Płaca minimalna 2022 – brutto/netto

NOTUS Finanse – oddział w Rawiczu
Wpisy
author
02 października 2018

NOTUS Finanse – oddział w Rawiczu