zadluzenia.com
zamknij

Pożyczka dla Duetów Alior Bank

Pożyczka dla Duetów – to nowa propozycja kredytowa Alior Banku. Do umowy muszą przystąpić dwie osoby, w zamian bank oferuje obniżone oprocentowanie i prowizję. Sprawdzamy ofertę.

 

Jak wynika z najnowszych raportów Biura Informacji Kredytowej, produkty kredytowe z poręczycielem cieszą się coraz mniejszym zainteresowaniem Klientów. Trudno się dziwić – znalezienie osoby, która poręczy za nas kredyt czy pożyczkę to nie lada wyzwanie. Z drugiej strony, dla banku dodatkowa osoba w umowie to większa szansa terminowej spłaty i mniejsze ryzyko.

 

Co ważne, w przypadku Pożyczki dla Duetów, do umowy mogą przystąpić także osoby niespokrewnione.  

 

Pożyczka dla Duetów

  • Kwota pożyczki: do 200 000 zł
  • Spłata: do 5 lat
  • W całości przez Internet
  • Do umowy przystępują 2 osoby
  • Wypłata nawet w 1 dzień
  • Możliwość konsolidacji zobowiązań
  • RRSO 9,99%

Tradycyjnie, pieniądze możemy otrzymać w całości przez Internet, jest to bowiem kredyt online. Alior był jednym z pierwszych banków, który udostępnił nowym Klientom (którzy nie mają w nim konta osobistego) taką funkcjonalność.

 

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ DLA DUETÓW

 

Wniosek o pożyczkę możemy złożyć na 3 sposoby:

 

a) przez Internet

b) telefonicznie pod numerem infolinii 19 502

c) w oddziale Alior Banku.

 

Proces internetowy wygląda następująco:

 

1. Na stronie Alior Banku wypełniamy formularz kontaktowy.

2. Pracownik infolinii kontaktuje się z nami i współkredytobiorcą.

3. Formalności załatwiane są przez telefon.

4. Wypłata pożyczki na konto.

 

ILE KOSZTUJE POŻYCZKA

 

Rzeczywista stopa rocznego oprocentowania (czyli RRSO) wynosi 9,99% i należy to uznać za dobry wynik. Alior Bank nie udostępnia kalkulatora pożyczkowego, wysokość raty poznamy w czasie kontaktu z infolinią lub w placówce banku.

 

Przykładowa symulacja wysokości rat: pożyczka 28 000 zł na 54 miesiące (4,5 roku), rata wyniesie 640,16 zł. Łącznie oddamy 34 568, 55 zł.

 

 

 

Pełen przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,99%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 28 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 34 568,55 zł, oprocentowanie zmienne: 6,36%, całkowity koszt kredytu: 6568,55 zł (w tym: prowizja: 1989,19 zł (6,63%), odsetki: 4579,36 zł), 54 równe, miesięczne raty w wysokości 640,16 zł. Kalkulacja została dokonana na 9.04.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
0 / 5 z 0 ocen
BRAK KOMENTARZY