Pożyczka PKO BP – opinie

Pożyczka PKO BP – opinie

Ocena klientów

3,84

Na podstawie 183 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

130 osoby

Negatywne opinie

53 osób

Pożyczka PKO BP – najważniejsze informacje

Pożyczka PKO BP to nic innego jak pożyczka online na raty. Klienci mogą skorzystać z oferty finansowania do kwoty 200 000 zł, z okresem spłaty wynoszącym nawet 96 miesięcy. Sprawdź szczegóły o pożyczce w PKO BP.

Pożyczka PKO BP - dlaczego warto?

Po pożyczkę w PKO BP sięgają zazwyczaj Klienci, którzy nie mają negatywnej historii kredytowej. Sprawdź zalety produktu.

 • maksymalna kwota kredytu to 200 000 zł
 • pieniądze na koncie nawet tego samego dnia
 • okres spłaty do 96 miesięcy
 • bardzo prosty wniosek online

Pożyczka PKO BP - dlaczego nie warto?

Oczywiście poza zaletami, produkt banku ma również swoje wady. Sprawdź minusy wskazywane przez Klientów.

 • osoby zadłużone nie skorzystają z oferty
 • bank sprawdza Klientów w BIK

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Dane o firmie Pożyczka PKO BP – opinie

 • Nazwa firmy:

  Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.

 • Adres:

  ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa

 • Kapitał zakładowy:

  1 250 000 000 zł

 • Numer KRS:

  0000026438

 • Numer NIP:

  5250007738

 • Numer REGON:

  016298263

 • Infolinia:

  800 302 302 lub +48 81 535 60 60

PKO BP - dane podstawowe

ul. Puławska 15

02-515 Warszawa

 

Pożyczka PKO BP - szczegóły pożyczki

Kwota pożyczki i okres spłaty w PKO BP

PKO BP oferuje naprawdę wysoką maksymalną kwotę pożyczki. Możemy pożyczyć aż 200 000 zł, choć oczywiście trzeba pamiętać, że maksymalna kwota pożyczki jest zależna od naszej zdolności kredytowej. Minimalna kwota pożyczki w PKO to 1000 zł.

Okres spłaty pożyczki w PKO BP może wynosić od 2 do 96 miesięcy (czyli aż 8 lat przy comiesięcznej spłacie rat). Długi okres spłaty pozwala na obniżenie wysokości miesięcznej raty, co dla wielu Klientów jest sporym atutem oferty PKO BP. Co ważne – firma nie nalicza żadnych karnych opłat za wcześniejszą spłatę pożyczki. Można więc zawnioskować o maksymalny okres spłaty, by obniżyć ratę, a potem bez żadnych konsekwencji spłacić pożyczkę wcześniej.

Jak otrzymać pożyczkę w PKO BP?

Pożyczka w PKO BP nie jest typową pożyczką online, ponieważ na stronie pożyczkodawcy nie znajdziemy typowego wniosku do wypełnienia. Znajdziemy natomiast formularz kontaktowy, w którym musimy wprowadzić nasze dane osobowe oraz kontaktowe.

Wpisujemy – jak widać na powyższym przykładzie – tylko imię i nazwisko oraz numer telefonu. Doradca banku PKO oddzwoni do nas tak szybko, jak to możliwe i przedstawi nam ofertę dedykowaną dla nas. Złożenie zapytania nie jest w żaden sposób wiążące. Jeżeli doradca oddzwoni do nas, a oferta banku nam się nie spodoba, nie musimy korzystać z propozycji pożyczki i możemy skorzystać z innych pożyczek pozabankowych.

Kto może otrzymać pożyczkę w PKO BP?

Pożyczkę w PKO BP może otrzymać tylko osoba pełnoletnia, która posiada zdolność kredytową. Trzeba mieć również dowód osobisty – pożyczka w PKO to typowa pożyczka na dowód. Z oferty PKO mogą skorzystać zarówno dotychczasowi Klienci PKO, jak i nowi Klienci.

Zdolność kredytową w PKO BP możemy potwierdzić w szczególności poprzez posiadanie stałych dochodów. Najlepiej, jeżeli będą to dochody z wynagrodzenia (np.: z umowy o pracę lub umowy zlecenie) albo ze świadczeń wypłacanych regularnie (np.: emerytura, renta).

Oprocentowanie pożyczki

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki w PKO BP wynosi 19,08%. Jest to jednak RRSO dla reprezentatywnego przykładu, który pokazuje jednocześnie maksymalną rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Oczywiście RRSO może być rownież niższe i zawsze będzie nam znane jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki. Warto zwrócić uwagę na parametr RRSO oferty przygotowanej dla nas, ponieważ ten parametr pokazuje nam, jaki będzie rzeczywisty koszt pożyczki. Im niższe RRSO, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę.

Ubezpieczenie do pożyczki w PKO BP

Zaciągając pożyczkę w banku PKO BP, możemy również skorzystać z ubezpieczenia. Ubezpieczenie pożyczki gotówkowej pozwala nam zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę na wypadek trudnych sytuacji losowych. PKO Bank Polski od lat działa jako agent ubezpieczeniowy i udziela ubezpieczeń na własne produkty finansowe.

Najczęstsze pytania o PKO BP

Tak. PKO BP to polski bank, będący jednocześnie największym bankiem w naszym kraju.

Oprocentowanie opisywanej pożyczki wynosi 19,08%.

Wypłata pieniędzy może nastąpić nawet w 30 sekund, licząc od akceptacji umowy.

Tak. PKO BP może sprawdzić zatrudnienie, lecz telefon do pracodawcy jest jedynie ostatecznością. Z reguły jest to pożyczka bez weryfikacji telefonicznej.

Tak, PKO BP sprawdza bazy – podobnie jak każdy inny bank. Jedyne oferty, w których bazy dłużników nie są sprawdzane, to pożyczki bez baz.

W PKO BP weźmiemy pożyczkę do kwoty 200 000 zł. Maksymalna kwota pożyczki jest zależna od naszej zdolności kredytowej.

Zostaw swoją opinię o pożyczce w PKO BP

Pożyczkę udzielaną przez PKO BP możesz ocenić w poniższym głosowaniu. Wystarczy, że klikniesz kciuk w górę lub w dół. Twoja opinia może być bardzo cenna dla innych osób!

Swoim doświadczeniem z pożyczką w PKO BP możesz podzielić się również w komentarzu. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porównaj