Promocja: „150 zł na start – IX edycja” w mBanku

Promocja: „150 zł na start – IX edycja” w mBanku

author
Patryk Byczek
08 marca 2019

Serwis bankier.pl wraz z mBankiem przygotowali promocję, w której za założenie konta firmowego można zgarnąć 150 złotych premii. Dodatkowo Klienci, którzy skorzystają z wewnętrznej promocji banku mogą otrzymać dodatkowe 100 złotych, czyli łączna premia wzrasta do 250 złotych. Promocja trwa do 3 kwietnia 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Firmy przygotowały promocję dla nowych Klientów mBanku, czyli osób nieposiadających rachunku firmowego banku dla konkretnego numeru NIP na dzień 8 stycznia 2019 roku. W przypadku posiadania innych produktów nie jest się wykluczonym z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy wyżej opisane warunki należy zarejestrować swój udział na dedykowanej stronie promocji akceptując jej regulamin. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o mBiznes Konto z indywidualnie wygenerowanego dla Uczestnika linku.

Podczas wnioskowania o konto konieczne będzie zaznaczenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji. Potrzebne to będzie w momencie, gdy bank będzie chciał poinformować Uczestnika o tym, czy spełnił warunki określone w regulaminie.

Jak otrzymać nagrody

 150 złotych premii za otwarcie konta

Aby otrzymać premię należy w ciagu miesiąca od złożenia wniosku zawrzeć z bankiem umowę o konto. Dodatkowo w ciągu dwóch miesięcy od momentu zawarcia umowy o konto trzeba wykonać przynajmniej jeden przelew zewnętrzny lub transakcję bezgotówkową.

100 złotych za przelew do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Dodatkowo biorąc udział w promocji dotyczącej konta firmowego Klienci mogą również skorzystać z promocji stricte mBanku. W niej Uczestnicy mogą zgarnąć dodatkowe 100 złotych premii.

Aby wziąć udział w tej promocji należy być nowym Klientem mBanku, który w ciągu 30 dni od momentu otworzenia rachunku wykona jedną płatność kartą oraz płatność do ZUSu na kwotę przynajmniej 250 złotych.


źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

Za otwarcie mBiznes Konta i spełnienie prostych warunków Klienci otrzymają 150 złotych premii.

Za wykonanie przelewu do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i jedną płatność kartą na konto Uczestników wpadnie dodatkowe 100 złotych.

Przyznanie nagrody

O przyznaniu premii w wysokości 150 złotych bank poinformuje Klientów do 31 lipca bieżącego roku w wiadomości e-mail. W wiadomości znajdzie się również instrukcja tłumacząca w jaki sposób odebrać premię. Wówczas Uczestnicy otrzymają przelew w ciągu 14 dni roboczych.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy tutaj.


mBiznes Konto

Biorąc udział w powyższej promocji mBank zapewnia, że mBiznes Konto będzie darmowe przez 24 miesiące podczas wykonywania każdej podstawowej operacji. Darmowe będzie:

– prowadzenie rachunku,
– zlecanie przelewów w złotówkach,
– korzystanie z karty debetowej,
– korzystanie z bankomatów własnych, Euronet, Planet Cash,
– wpłacanie pieniędzy we wpłatomatach mBanku i Euronetu.

Reasumując bank pozwoli Klientom na dwuletnie testowanie mBiznes Konta całkowicie za darmo.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile Polaków kupuje mieszkania za gotówkę?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
05 marca 2020

Ile Polaków kupuje mieszkania za gotówkę?

PKO BP w Jabłonowie Pomorskim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
16 września 2019

PKO BP w Jabłonowie Pomorskim

Wyniki mBanku za 2018
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
28 lutego 2019

Wyniki mBanku za 2018

Goodie wspiera lokalne biznesy
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
29 maja 2020

Goodie wspiera lokalne biznesy

Asystent firmowy w PKO BP
Aktualności
author
Dominika Sobieraj
04 września 2018

Asystent firmowy w PKO BP

Porównaj