Promocja: „Lekka premia” w BNP Paribas

Promocja: „Lekka premia” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
29 kwietnia 2020

Bank BNP Paribas przygotował dla swoich Klientów promocję, w której za spełnienie bardzo prostych warunków można zgarnąć 100 złotych premii w gotówce. Promocja trwa do 10 maja 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji organizowanej przez BNP Paribas mogą wziąć wyłącznie nowi Klienci Banku, którzy w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy nie posiadali jakiegokolwiek konta osobistego. Z oferty nie wyklucza jednak posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima.

Jak wziąć udział w promocji?

W kolejnym kroku promocji konieczne jest zarejestrowanie się w ofercie do dnia 10 maja 2020 roku, pamiętają o konieczności zaznaczenia wszystkich checkboxów. Następnie Klient musi złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową, czego dokonać można ze specjalnie wygenerowanego przez Bank linku. Umowę o konto Klienci muszą podpisać maksymalnie do 29 maja 2020 roku.

Trzeba wiedzieć, że podpisanie umowy o konto odbywa się za pośrednictwem wiadomości SMS i serwisu Autenti. Kurier dostarcza wyłącznie kartą debetową. Konto jest aktywowane w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie.

Jak zdobyć nagrody?

Aby zdobyć nagrodę główną, którą jest premia pieniężna w wysokości 100 złotych, Klienci muszą:

– wykonać przynajmniej cztery transakcji BLIKiem w maju,
– zapewnić wpływy na konto w wysokości przynajmniej 500 złotych w maju.

Regulamin mówi, że transakcja BLIK to:

transakcja zainicjowana przez Klienta i wykonana z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu Kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z Usługą BLIK


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 100 złotych premii w gotówce.

Przyznanie nagrody

Bank prześle Klientowi wiadomość o przyznaniu nagrody do 19 czerwca 2020 roku. Wówczas Klient musi postępować zgodnie z instrukcją zawartą w wiadomość e-mail i do 25 czerwca 2020 roku uzupełnić dane do przelewu. Finalnie wypłata nagrody nastąpi do 30 czerwca 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://lekkapremia.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Braniewie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
09 września 2019

PKO BP w Braniewie

Promocja: 50 zł premii za założenie lokaty w Toyota Banku
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
14 sierpnia 2018

Promocja: 50 zł premii za założenie lokaty w Toyota Banku

Promocja: “Załóż firmę, zyskaj 300 zł” w mBanku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
04 sierpnia 2020

Promocja: “Załóż firmę, zyskaj 300 zł” w mBanku

Abolicja ZUS
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
07 czerwca 2018

Abolicja ZUS

Nowoczesne płatności w Chinach
Aktualności
author
Halszka Gronek
03 lipca 2018

Nowoczesne płatności w Chinach

Centrum Umorzeń Należności z Tytułu Składek
Ekonomia
author
Patryk Byczek
29 czerwca 2018

Centrum Umorzeń Należności z Tytułu Składek

Porównaj