Promocja: „200 zł na konto z wynagrodzenia – II edycja” w Santander Bank Polska

Promocja: „200 zł na konto z wynagrodzenia – II edycja” w Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
11 lutego 2019

Santander Bank Polska wystartował z drugą edycją promocji, w której nowi Klienci za wpływ z tytułu wynagrodzenia mogą otrzyma do 200 złotych premii. Do promocji przystępować można do 30 kwietnia 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Santander Bank Polska kieruje swoją promocję do nowych Klientów, czyli osób nieposiadających konta w Santander Bank Polska (oraz dawnym BZW BK) od 1 kwietnia 2018 roku.

Uczestnikiem promocji może osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która od 1 kwietnia 2018 roku do 30 stycznia 2019 roku nie byłą posiadaczem rachunku osobistego w SBP.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli powyższe warunki są spełnione, należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną. Następnym krokiem jest zawarcie z bankiem umowy o konto oraz złożenie dyspozycji przekazywania wynagrodzenia. Dyspozycję można złożyć przez bankowość internetową lub infolinię. Te warunki należy spełnić do 30 kwietnia 2019 roku.

Jak zdobyć nagrody

Nagrodą w promocji jest premia pieniężna przyznawana przez bank za wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia. Santander przyzna Klientom cztery premie w wysokości 50 złotych każda za otrzymany w każdym miesiącu wpływ z wynagrodzenia w wysokości 1000 złotych. Regulamin definiuje wynagrodzenie jako:

wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach Banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.”

W skrócie:

Pierwszą premię Klienci otrzymają za:
– otworzenie promocyjnego rachunku wraz z kartą debetową,
– złożenie dyspozycji przekazania wynagrodzenia,
– wpływ z tytułu wynagrodzenia w wysokości 1000 złotych.

Kolejne trzy premie trafią do Klienta za:
– wpływy z tytułu wynagrodzenia w wysokości 1000 złotych.

Promocje dodatkowe

Warto pamiętać, że równolegle można skorzystać z dwóch trwających promocji w Santander Bank Polska:

  1. 80 złotych za otworzenie Konta Jakie Chcę z wykorzystaniem kodu polecającego.
  2. Podwyższone oprocentowanie wynoszące 2,7% na Koncie Systematycznym (oszczędnościowym) dla kwoty maksymalnie 20 000 złotych do 29 czerwca 2019 roku.


źródło grafiki: Santander Bank Polska

Co można otrzymać?

Klienci otrzymają cztery premię po 50 złotych za spełnienie warunków w każdym następującym po sobie miesiącu.

Przyznanie nagrody

Nagrodę za wpływy na konto bank przekaże Klientom maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://static3.santander.pl/asset/r/e/g/regulamin_promocji_200_zl_za_wynagrodzenie-edycja-2_93076.pdf.źródło grafiki: Santander Bank Polska

Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczka przez Internet
Wpisy
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
09 sierpnia 2014

Pożyczka przez Internet

mBank placówki w Pruszkowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
01 czerwca 2019

mBank placówki w Pruszkowie

Alior Bank w Świdniku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
29 czerwca 2019

Alior Bank w Świdniku

Alior Bank w Piotrkowie Trybunalskim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
03 lipca 2019

Alior Bank w Piotrkowie Trybunalskim

Iluzja pieniądza – na czym polega?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
08 maja 2019

Iluzja pieniądza – na czym polega?

Porównaj