Wizerunek kart beniaminków w PKO Banku Polskim

Wizerunek kart beniaminków w PKO Banku Polskim

author
Patryk Byczek
13 września 2020

Kibice trzech nowych klubów, które zagrają w PKO Bank Polski Ekstraklasie w zbliżającym się sezonie, mogą od 4 września 2020 roku zamówić nowe karty debetowe  z wizerunkami (herbami) ich drużyn. Warto zaznaczyć, że w dalszym ciągu jest to jedyny taki produkt dostępny na rynku.

Wizerunkowa nowość dotyczy:

– PGE FKS Stali Mielec,
– TS Podbeskidzie Bielsko-Biała,
– Warty Poznań.

W ramach współpracy Ekstraklasy z PKO Bankiem Polskim, Klienci i kibice mogą wyrobić kartę debetową z wizerunkiem każdej drużyny, która gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Korzyści dzięki karcie

Klienci posiadający Oficjalną Kartę Ekstraklasy mogą dzięki niej otrzymać wiele nagród oraz dołączyć do wielu konkursów, które regularnie są ogłaszane w kanałach społecznościowych PKO Bank Polski Grajmy Razem. PKO BP zachęca wszystkich kibiców do obserwowania aktywności pojawiających się na profilach instytucji.

Dedykowane karty płatnicze to jeden z wielu projektów, jaki nasz partner tytularny z sukcesem realizuje w ramach współpracy z Ekstraklasą i jej klubami. Trzy nowe zespoły to spory potencjał do tego, by więcej kibiców mogło korzystać z kart z herbami swoich ulubionych drużyn. Z pewnością wpływa to mocno na identyfikację fanów z klubem, nie bez znaczenia są także benefity, jakie przysługują klientom banku korzystającym z tych kart.

– mówił cytowany w komunikacie Marcin Mikucki, Dyrektor Departamentu Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży Ekstraklasy S.A.

Wizerunki kart

Wygląd każdej karty, a jest ich aż szesnaście, zaprojektowali przedstawiciele poszczególnych klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy. Na kartach utrzymane są barwy klubowe, które są bardzo bliskie sercu kibiców drużyn z Ekstraklasy. Narzędzia płatnicze są również elementem identyfikującym sympatyka z jego ulubionym klubem podczas wykonywania prostych, codziennych czynności.

Z #OficjalnaKartaEkstraklasy mogą skorzystać wszyscy Klienci PKO Banku Polskiego. Kibice mogą nabyć kartę w:

– aplikacji mobilnej IKO,
– oddziałach PKO Banku Polskiego,
– serwisie internetowym iPKO,
– stronie internetowej www.pkobp.pl.

Rozpoczęcie kolejnego sezonu piłkarskiej PKO Bank Polski Ekstraklasy budzi emocje. Chcemy, aby wprowadzenie nowych kart PKO Banku Polskiego dla beniaminków było cyklicznym wydarzeniem, które początkuje start nowych rozgrywek. Oficjalna Karta Ekstraklasy jest doskonałym elementem identyfikującym nie tylko kibiców z własnym klubem, ale dla nowych drużyn stanowi domknięcie całego procesu walki o awans do najpopularniejszej ligi sportowej w kraju. Każdy klub generuje duże zainteresowanie w swoich lokalnych społecznościach, a dodatkowo kibic może czuć się ambasadorem własnej drużyny. Czasy się zmieniają, więc my w PKO Banku Polskim wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zmieniającym się trendom. Niezwykle cieszą nas sygnały, które dostajemy od kibiców jak dużą radość sprawia wyciągnięcie takiej karty przy płatności za zakupy, dzień po wygranym meczu. My kibice piłkarscy jesteśmy bardzo wrażliwi na futbolową symbolikę. Sukces kart z herbami z poprzedniego roku utrzymuje nas w przekonaniu, że należy dalej rozwijać ten projekt.

– mówił cytowany w komunikacie Mariusz Chłopik, Dyrektor Biura Ekstraklasy i Gamingu w PKO Bank Polski.

Wizerunki kart trzech nowych klubów prezentują się następująco:

1) TS Podbeskidzie Bielsko-Biała


źródło grafiki : PKO BP

2) PGE FKS Stal Mielec

źródło grafiki : PKO BP

3) Warta Poznań

źródło grafiki : PKO BP

PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO w trzecim kwartale 2019 roku wyniósł ponad 1 230 000 000 złotych. Pod koniec czwartego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała aktywa na poziomie ponad 342 000 000 000 złotych. Na koniec trzeciego kwartału 2019 roku mobilna aplikacja IKO była aktywna na ponad 4 000 000 urządzeń. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.


źródło: https://media.pkobp.pl/107971-karty-beniaminkow-pko-bank-polski-ekstraklasy-wchodza-do-gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Nowym Mieście Lubawskim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
28 lipca 2019

PKO BP w Nowym Mieście Lubawskim

Nowe opłaty w Idea Banku
Wpisy
author
Patryk Byczek
10 września 2018

Nowe opłaty w Idea Banku

Poznajemy naszą historię kredytową
Porady BIK
autor wpisu
Maciej_Stanko
22 lutego 2013

Poznajemy naszą historię kredytową

Ile wynosi średnia emerytura po obniżeniu wieku ?
Wpisy
author
Aneta Jankowska
17 listopada 2017

Ile wynosi średnia emerytura po obniżeniu wieku ?

Pożyczki bez zaświadczeń Mysłowice
Pożyczki miasta
author
Dominika Sobieraj
06 kwietnia 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Mysłowice

Kredyt hipoteczny Legnica
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
05 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Legnica

Porównaj