Promocja: „200 zł z kontem online” w Banku Millennium

Promocja: „200 zł z kontem online” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
12 kwietnia 2020

W Banku Millennium trwa promocja, w której za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student i spełnienie bardzo prostych warunków można zgarnąć 200 złotych premii i 20 złotych w formie voucheru do Pyszne.pl Promocja trwa do 27 kwietnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Bank Millenium kieruje niniejszą ofertę wyłącznie do nowych Klientów, czyli osób, które w dniu rozpoczęcia promocji:

– nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium,
– nie są posiadaczami jakiegokolwiek produktu Banku Millennium,
– nie były Uczestnikami promocji „na start” związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Promocja i jej warunki dotyczą również Klientów Euro Banku, który od 1 stycznia 2019 roku wszedł w struktury Banku Millennium. Osoby posiadające konto w tej instytucji również są wykluczone z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klient spełnia powyższe warunki to następnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową za pośrednictwem dedykowanej strony promocji. Podczas wnioskowania trzeba wyrazić zgody marketingowe. Wniosek trzeba złożyć do 27 kwietnia 2020 roku. Następnie do 31 kwietnia 2020 roku należy zawrzeć z Bankiem Millennium umowę o konto, podczas wizyty kuriera lub w zdalnie. Wybierając drugą opcję należy złożyć wniosek o konto z poziomu smartfona lub tabletu, ponieważ konieczne będzie zamieszczenie zdjęcia swojej twarzy.

Jak zdobyć nagrodę

Aby bank przyznał Klientowi 200 złotych premii należy:

– do 30 lipca 2020 roku aktywować aplikację mobilną banku,
– w maju, czerwcu i lipcu zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 złotych,
– w maju, czerwcu i lipcu wykonać przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Dodatkowe 20 złotych w formie voucheru do Pyszne.pl Klient otrzyma za sam fakt podpisania umowy online.

Dodatkowa promocja – 2,6% do 100 000 złotych na koncie oszczędnościowym

Bank kieruje promocję do Klientów Banku Millennium, którzy posiadają własne konto osobiste oraz konto oszczędnościowe Profit i wpłacą na nie nowe środki. Nowe środki rozumiemy jako nadwyżkę nad saldo z dnia 14 marca 2020 roku. W najlepszej sytuacji są więc osoby, które tego dnia nie miały promocyjnego konta oszczędnościowego lub posiadały na koncie małą ilość pieniędzy.

Uczestnictwo w promocji, można powiedzieć, że następuje automatycznie. Chodzi o to, że jeżeli bank w dniach od 15 marca 2020 roku do 25 kwietnia 2020 roku wykryje, że na nasze konto oszczędnościowe wpłyną nowe środki to oprocentowanie wynoszące 2,6% aktywuje się na okres 100 dni. Maksymalna kwota, którą obejmie promocyjne oprocentowanie to 100 000 złotych.


źródło grafiki: Bank Millennium

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają 200 złotych premii, a dodatkowo za wybranie otworzenia konta zdalnie można zgarnąć dodatkowo 20 złotych w formie voucheru do Pyszne.pl.

Przyznanie nagrody

Bank przekaże Klientom nagrodę do 31 sierpnia 2020 roku.

Nagroda dodatkowa trafi do Klienta w formie kodu przesłanego wiadomością SMS do 20 maja 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1222/latest.Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

ING Bank Śląski otrzymał certyfikat prostej polszczyzny
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
12 kwietnia 2021

ING Bank Śląski otrzymał certyfikat prostej polszczyzny

Bank Pekao w Legionowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 sierpnia 2019

Bank Pekao w Legionowie

Profi Credit w Mińsku Mazowieckim
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
01 czerwca 2019

Profi Credit w Mińsku Mazowieckim

Kiedy egzekucja jest bezskuteczna
Porady
autor wpisu
Sienkiewicz
05 maja 2016

Kiedy egzekucja jest bezskuteczna

Kredyt na domek letniskowy
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
13 lutego 2021

Kredyt na domek letniskowy

Co zrobić, jak upadnie biuro podróży?
Poradnik
author
Dominika Sobieraj
05 lipca 2018

Co zrobić, jak upadnie biuro podróży?

Porównaj