Citibank wystartował z promocją skierowaną do nowych Klientów, którym oferuje 2,5% oprocentowania na rachunku oszczędnościowym przez sześć miesięcy. Oferta trwa do do 31 grudnia 2018 roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 08.10.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy przede wszystkim zarejestrować się w niej, korzystając z dedykowanej do tego strony. Aby jednak uzyskać promocyjne oprocentowanie, należy spełnić kilka warunków:

– przez 6 promocyjnych miesięcy saldo konta powinno wykazywać minimum 30 000 złotych na dowolnym rachunku bankowym lub zapewnić miesięczne wpływy w wysokości przynajmniej 5000 złotych

– w każdym z promocyjnych miesięcy należy wykonań minimum 3 płatności bezgotówkowe na dowolną kwotę.

Kto może wziąć udział?


W promocji mogą wziąć udział wyłącznie nowi Klienci, którzy od 1 stycznia 2017 roku nie posiadali w instytucji rachunku osobistego ani oszczędnościowego.


źródło grafiki: www.online.citibank.pl


Co można wygrać?


W promocji uzyskać można 2,5% oprocentowania na koncie oszczędnościowym do kwoty 100 000 złotych.

Przyznanie nagrodyNagroda zostanie przyznana w następnym miesiącu, licząc od momentu założenia konta. Promocyjne oprocentowanie będzie trwało 6 miesięcy.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocja: „2,5% na 6 miesięcy z Kontem Oszczędnościowym dla klientów Citi Priority – edycja II"" można znaleźć na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-priority-2-5proc-ii.pdf.

Komentarze