Promocja: „BlueBonus III” w Blue Services

Promocja: „BlueBonus III” w Blue Services

author
Patryk Byczek
16 lutego 2020

W Blue Media trwa promocja, w której za wyrobienie karty Diners Club Klienci mogą zgarnąć 100 lub 200 złotych – zależnie od rodzaju wyrobionej karty. Promocja trwa do 31 marca 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

W promocji organizowanej przez Blue Services mogą wziąć udział wyłącznie nowi Klienci Diners Club, czyli osoby nie posiadające teraz lub w przeszłości umowy o kartę Diners Club.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy do 31 marca 2020 roku zarejestrować się na specjalnie przygotowanej stronie promocji pamiętając o zaznaczeniu wszystkich dostępnych zgód. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o założenie karty Diners Club z indywidualnie wygenerowanego linku. Następnie trzeba czekać na przyznanie karty.

Jak otrzymać nagrody?

Aby zdobyć nagrodę (jeżeli karta została przyznana) należy aktywować kartę dzwoniąc na infolinię Diners Club Polska. Następnie w ciągu 30 dni od momentu aktywowania karty należy wykonać dowolną transakcję wydaną kartą. Trzeba pamiętać o tym, że nie wszystkie terminale obsługują kartę Diners Club.

Diners Club przyzna Klientom:

100 złotych za wyrobienie karty Diners Club Traveler lub Diners Club LOT,

200 złotych za wyrobienie karty Diners Club Premium Vintage.

Co można wygrać?

W promocji można zgarnąć 100 lub 200 złotych premii w formie zasilenia karty. Wszystko zależy od rodzaju wyrobionej karty.

Przyznanie nagrody

Informację o przyznaniu nagrody organizator prześle Klientom do 15 maja 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://bluebonus.pl/dokumenty/last/regulamin-bluebonus-3.pdf.

Karta Diners Club

Karty Diners Club Traveler i Diners Club LOT są darmowe przez pierwszy rok, a za ich wyrobienie można zyskać 100 złotych. Posiadanie karty Diners Club Premium Vintage kosztuje przez pierwszy rok 500 złotych, a w kolejnych latach 1000 złotych.

Wszystkie karty Diners Club są kierowane do podróżników, dzięki czemu do każdej karty przypisane jest ubezpieczenie podróżne. Karta DC Traveler posiada ubezpieczenie do kwoty 500 000 złotych, karty DC LOT i Vintage posiadają ubezpieczenie do kwoty 1 000 000 złotych. Każda karta jest również przepustką do szybszej kontroli bezpieczeństwa Fast track na dedykowanych do tego lotniskach. Ponadto karty DC LOT i Vintage umożliwiają zbieranie mil Miles&More, a DC LOT pozwala na korzystanie z business class checkin na warszawskim lotnisku Chopina.

Największą zaletą kart dostarczanych przez Diners Club jest dostęp do lotniskowych saloników. W przypadkach, w których chętni do skorzystania z tych miejsc nie posiadają kart DC, muszą liczyć się z kosztami w granicach od 100 do 200 złotych za osobę. Karty DC Traveler i LOT pozwalają na 5 darmowych wejść, a karta DC Vintage na 10 darmowych wejść. Jest jednak jeden haczyk. Darmowość wizyty wiąże się z wydaniem w salonikach minimum 1000 złotych w ciągu 30 dni licząc od daty wizyty w saloniku. W przeciwnym wypadku Klienci zapłacą 125 złotych. Posiadacze karty DC Vintage mają dostęp do Concierge, który pomoże w przypadku korzystania z assistance domowego i załatwienia niektórych spraw innej kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile kosztuje cyklinowanie parkietu?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
01 czerwca 2019

Ile kosztuje cyklinowanie parkietu?

Darmowe konto firmowe w Nest Banku
Pod Lupą
autor wpisu
Marek_Rutkowski
05 grudnia 2016

Darmowe konto firmowe w Nest Banku

PKO BP w Pszowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
12 sierpnia 2019

PKO BP w Pszowie

Co zrobić, jak znajdziemy paszport?
Poradnik
author
Dominika Sobieraj
04 października 2018

Co zrobić, jak znajdziemy paszport?

Kasa Stefczyka Ełk
Oddziały
author
Patryk Byczek
30 października 2020

Kasa Stefczyka Ełk

Porównaj