EnveloBank wystartował z promocją, która skierowana jest do Klientów instytucji posiadających EnveloKonto. Za płatności i wpływy na konto można otrzymać nawet 120 złotych. Promocja trwa do 31 października 2018 roku, a liczba osób, które mogą wziąć udział jest ograniczona do 500.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 04.09.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji, w pierwszej kolejności należy się w niej zarejestrować oraz złożyć dyspozycję o przekazywanie wynagrodzenia u pracodawcy. Następnie, co miesiąc należy odnotowywać wpływy z tytułu wynagrodzenia o wartości minimum 1500 złotych oraz dokonywać płatności na kwotę minimum 500 złotych.

Należy zaznaczyć, że na konto osoby biorącej udział w promocji, wynagordzenie nie mogło wpływać od 1 stycznia 2018 roku.
 

Warto także nadmienić, że:

– do promocji można przystąpić do 31 października 2018 roku
– okres w kwestii naliczania przelewanego wynagrodzenia trwa 6 miesięcy i liczony jest od 1 listopada 2018 roku
– okres w kwestii dokonywania płatności trwa 6 miesięcy i liczony jest od 1 listopada 2018 roku.

Kto może wziąć udział?


Każda osoba posiadająca EnveloKonto, na rachunek której od 1 stycznia 2018 roku nie były przelewane środki z tytułu wynagrodzenia. Promocja jest ograniczona do 500 pierwszych osób, które dokonają rejestracji.


źródło grafiki: envelobak.pl


Co można wygrać?


W promocji można zdobyć:


– przez okres 6 miesięcy, za spełnienie warunków otrzymywać można premię w wysokości 20 złotych, co łącznie daje 120 złotych

Przyznanie nagrodyKażda z 6 premii przelewane jest na konto Uczestnika najpóźniej do końca następnego miesiąca, który następuje po spełnieniu zawartych w regulaminie warunków promocji.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocji: „Bonus za wynagrodzenie” w EnveloBanku" dostępny jest na stronie: https://www.envelobank.pl/pdf/Promocje/regulamin-promocji-bonus-za-wynagrodzenie.pdf.

Komentarze