zadluzenia.com
zamknij

Udany miesiąc Profi Credit

Polacy coraz chętniej korzystają z pozabankowych pożyczek ratalnych. Potwierdzają to najnowsze wyniki firmy Profi Credit, która w maju odnotowała wzrost sprzedanych pożyczek o 16%.

 

Zdaniem Profi Credit, chętnie zapożyczamy się przy okazji Dnia Dziecka, Dnia Mamy oraz w czasie pierwszych komunii.

 

"Polacy, przy organizacji uroczystości i robieniu prezentów, coraz śmielej sięgają po pożyczki ratalne" – mówi Jarosław Czulak, który jest dyrektorem Działu Marketingu w Profi Credit.

 

Sprzyja temu poprawa sytuacji finansowej gospodarstw domowych, a także rosnące zaufanie do sektora pożyczkowego. Ubiegłoroczne zmiany legislacyjne przekonały klientów, że zawierając umowę pożyczki mogą czuć się bezpiecznie. Nie bez znaczenia jest także coraz wyższa świadomość korzyści, jakie oferują pożyczki ratalne. Można sprawić bardziej wartościowy prezent bez drastycznego, jednorazowego obciążania portfela. – dodaje.

 

Pożyczki rozkładamy najczęściej na 30 miesięcy, a średnia wysokość udzielonej pożyczki netto w maju wzrosła do kwoty 5200 zł (13% więcej niż w zeszłym roku).

 

Nie bez znaczenia jest fakt, że możemy pochwalić się coraz większą zdolnością kredytową. To efekt między innymi dodatkowych świadczeń (z 500+ na czele), spadek stopy bezrobocia oraz wzrost wynagrodzeń.

 

Firma Profi Credit udziela w Polsce pożyczek od 2004 roku. To druga największa firma pożyczkowa w naszym kraju. Maksymalna kwota udzielonej pożyczki to 25 000 zł, które możemy rozłożyć na 36 miesięcy. Pieniądze są dostępne na dowolny cel.

 

Wniosek o pożyczkę można złożyć za pośrednictwem Internetu oraz w dowolnej placówce stacjonarnej. Listę wszystkich oddziałów znajdziecie tutaj: https://www.zadluzenia.com/artykul/509,wszystko-o-profi-credit/

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY