zadluzenia.com
zamknij

Promocja: „Cinema Happy” w Idea Banku

Idea Bank ruszył z promocją, w której Klienci w ramach założenia i ulokowania pieniędzy na trzymiesięcznej Lokacie Happy z oprocentowaniem wynoszącym 4%, mogą zgarnąć dwa darmowe bilety do Multikina. Promocja trwa do 30 listopada bieżącego roku.
Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy złożyć wniosek o lokatę na dedykowanej stronie oferty, a w ciągu 5 dni po otworzeniu lokaty wpłacić na nią od 500 złotych do 20 000 złotych. Należy pamiętać, że ponady numer telefonu podczas składania wniosku i korzystania z promocji mus


Kto może wziąć udział?

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi Klienci, którzy w przyszłości nie starali się o jakikolwiek produkt z oferty Idea Banku.źródło grafiki:i deabank.pl

Co można wygrać?

Za spełnienie warunków promocji Klienci otrzymają dwa bilety do Multikina.

Przyznanie nagrody

Nagrody zostaną wręczone Klientom w ciagu dziesięciu dni kalendarzowych nowego miesiąca, następujących po miesiącu wpłacenia pieniędzy na lokatę.
 

Regulamin konkursu
 

Pełny regulamin Promocji: „Cinema Happy” w Idea Banku można znaleźć na stronie: https://www.ideabank.pl/promocje/sm/lokaty/1807-cinema happy/Regulamin_Sprzedazy_Premiowej_CINEMA_HAPPY.pdf.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY