Citibank przygotował 400 zł prezentu dla swoich klientów. Wystarczy założyć kartę kredytową oraz wykonać kilka płatności. Przedstawiamy szczegóły promocji.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 16.08.2018
Udostępnij:

Kto może skorzystać z oferty?

Promocja Citibanku dedykowana jest wszystkim osobom, które ukończyły 18. rok życia i od 1 czerwca 2015 roku nie posiadają żadnej żadnej głównej karty kredytowej w Banku. 

Co więcej, muszą one spełnić takie wymagania jak: posiadać zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy przynajmniej 3 miesiące i otrzymywać dochód w wysokości co najmniej 1 200 zł netto lub prowadzić własną firmę przez minimum dwa lata i zarabiać najmniej 2 500 zł. Zainteresowani mogą być także emerytami/rencistami osiągającymi dochód minimum 1 200 zł netto.

Szczegóły promocji

Aby skorzystać z oferty, należy wykonać kilka kroków:

1. Na stronie Citibanku wypełnić formularz – tutaj i podać swoje dane 

2. W trakcie 14 dni Klient otrzyma telefon od konsultanta Banku i w ten sposób dokończy rejestrację, w trakcie której:

a) Klient musi wybrać kartę Simplicity

b) należy zrezygnować z naklejki zbliżeniowej, a także poprosić o wyłączenie dodatkowo płatnych usług, aby uniknąć dodatkowych opłat

3) Podpisać umowę, którą dostarczy kurier i za jego pośrednictwem odesłać ją do Banku

4) Po podpisaniu dokumentów, Klient, maksymalnie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym podpisał umowę o kartę, musi:

– zalogować się do bankowości online Banku 
– wykonać co najmniej 5 dowolnych transakcji kartą na dowolną kwotę stacjonarnie lub w sieci
– wykonać płatności kartą na łączną kwotę minimum 2 000 zł

Nagrody od Citibanku

Bank przyzna Klientom, którzy spełnili opisane wyżej warunki, dwie nagrody. Pierwsza z nich to 300 zł, które można otrzymać za samo zalogowanie się do bankowości internetowej i wykonanie minimum 5 dowolnych płatności. Druga premia w wysokości 100 zł zostanie przyznana za wykonanie płatności na 2 000 zł.

Bank wypłaci pieniądze do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji jest dostępny pod adresem: https://moniaki.pl/wp-content/uploads/2018/06/Regulamin-promocji-400-z%C5%82-od-Citibanku.pdf

Komentarze