zadluzenia.com
zamknij

Promocja: darmowy bilet do kina dla klientów Citibank

Do końca września trwa specjalna promocja Citibanku. Może wziąć w nim udział każdy, kto posiada aktywną kartę Mastercard w tym banku. Do wygrania jest kilkanaście tysięcy biletów do Cinema City. Sprawdź, jak je zdobyć. 
 Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przystąpić do programu Priceless Special. Jak to zrobić? Po zalogowaniu się do swojego konta w Citibank Online należy wejść w menu "Korzyści i produkty" i wyrazić chęć przystąpienia do programu oraz zaznaczyć kilka zgód marketingowych. 
Kto może wziąć udział?

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które posiadają wydaną w systemie Mastercard Główną Kartę Kredytową Citibank lub Kartę Debetową. Oznacza to, że z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni Klienci banku. 

Co można wygrać?

Każdy, kto zaloguje się do programu Mastercard Priceless Specials, po maksymalnie 10 dniach od wypełnienia formularza otrzyma na konto 800 punktów wymienialnych na nagrody. Obecnie nagrodami, na które można wymienić 800 punktów, są bilety do Cinema City. Nagrodę (800 punktów za dołączenie do programu) otrzyma pierwsze 16500 osób, które wezmą udział w promocji.Regulamin konkursu
 

Pełny regulamin promocji "Zapisz się do Programu Priceless Specials" jest dostępny pod adresem https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-zapisz-sie-do-programu-priceless-specials.pdf

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY