„Promocja dla przedsiębiorców II” w Santander Bank Polska

„Promocja dla przedsiębiorców II” w Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
05 sierpnia 2019

Santander Bank Polska wystartował z bardzo korzystną promocją Konta Firmowego Godnego Polecenia. Klienci w zamian za otworzenie rachunku mogą zgarnąć moneyback na maksymalną kwotę 900 złotych. Dodatkowo korzystanie z konta przez pierwsze dwa lata jest całkowicie darmowe. Promocja trwa do 31 grudnia 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Bank kieruje promocję do Klientów będących osobami fizycznymi, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i nie posiadały jakiegokolwiek rachunku firmowego w Santander Bank Polska po 31 marca 2019 roku. Z promocji nie wyklucza jednak posiadanie innych produktów i rachunków.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki muszą odwiedzić dedykowaną stronę promocji i zawnioskować o Firmowe Konto Godne Polecenia. Trzeba jednak pamiętać, żeby zaznaczyć zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz przetwarzanie przez bank danych marketingowych. Dodatkowo dobrze jest pamiętać o wyrobieniu karty debetowej, ponieważ to dzięki niej można zgarnąć premię pieniężną.

Jak zdobyć nagrody

Od momentu otworzenia konta za każdą dokonaną kartą transakcję bezgotówkową bank zwróci Klientom 4% wartości kwoty zakupu. Moneyback będzie trwał przez 6 miesięcy. Jednakże, aby móc walczyć o nagrody przedsiębiorca musi:

wykonać przynajmniej jeden przelew w miesiącu do Urzędu Skarbowego lub ZUS na kwotę minimum 200 złotych.

Maksymalnie w ciągu miesiąca można zgarnąć 150 złotych z moneybacku.


źródło grafiki: Santander Bank Polska

Co można otrzymać?

Za płacenie kartą 3750 złotych miesięcznie w okresie trwania promocji, w ciągu 6 miesięcy można zgarnąć nawet 900 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank wypłaci Klientom premie za spełnienie warunków w danym miesiącu do dwudziestego piątego dnia następnego miesiąca.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://static3.santander.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-dla-przedsiebiorcow_94069.pdf.źródło grafiki: Santander Bank Polska


Konto Firmowe Godne Polecenia

Dodatkową mini-promocją, którą Santander Bank Polska przygotował, aby zachęcić Klientów do promocji jest zwolnienie z opłat, które musieliby ponieść za prowadzenie konta. W tej sytuacji konto jest darmowe przez 24 miesiące. Regulamin określa, że opłaty nie będą pobierane za:

– przelewy Elixir zlecane z poziomu bankowości elektronicznej,
– zlecenia stałem
– polecenia zapłaty,
– prowadzenie rachunku,
– wysyłanie kodów autoryzacyjnych,
– wypłaty pieniędzy w terminalach i bankomatach w Polsce i za granicą,
– korzystanie z pierwszej karty debetowej,
– 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu.


Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Deutsche Bank w Gdańsku
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
15 listopada 2017

Deutsche Bank w Gdańsku

Nowa kampania reklamowa Alior Banku – „Kosmiczna Oferta”
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
18 października 2019

Nowa kampania reklamowa Alior Banku – „Kosmiczna Oferta”

Książeczka żeglarska – jak wyrobić?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
14 kwietnia 2020

Książeczka żeglarska – jak wyrobić?

Ilość egzekucji
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
14 grudnia 2012

Ilość egzekucji

Porównaj