zadluzenia.com
zamknij

Promocja: „eKonto z premią – II edycja” w mBanku

mBank posiada w swojej ofercie promocję skierowaną do nowych Klientów, w ramach której za otworzenie eKonta, które samo oszczędza,zapewnienie wpływów i dokonanie kilku transakcji można zdobyć premię wynoszącą nawet 150 złotych. Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.
Jak wziąć udział w promocji?

Warto nadmienić, że w promocji zarejestrować się można maksymalnie do dnia 14 stycznia 2019 roku.

Wystarczy założyć eKonto oraz zalogować się w aplikacji mobilnej banku. Kolejnym warunkiem jest zapewnienie comiesięcznego wpływu w wysokości minimum 1000 złotych. Ponadto, Uczestnik promocji ma za zadanie wykonać określoną liczbę transakcji. Bank podaje, że za dokonanie:

- od 5 do 9 transakcji - przyznana zostanie premia 10 złotych
- od 10 do 14 transakcji - premia zostanie premia 20 złotych
- 15 i więcej transakcji - premia zostanie premia 30 złotych.


Kto może wziąć udział?

W promocji udział wziąć mogą nowi Klienci banku, którzy od 1 stycznia 2016 nie byli związani z mBankiem jakąkolwiek umową.źródło grafiki: mbank.pl

Co można wygrać?

W promocji można zyskać premie miesięczne wynoszące od 10 do 30 złotych. Pieniądze przyznawane są w zależności od tego, jakie warunki w danych miesiącu spełnił posiadacz eKonta.

Przyznanie nagrody

Pieniądze w ramach premii wypłacane są w każdym następnym miesiącu kalendarzowym od mometu spełnienia warunków przez Uczestnika promocji.


Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocji: „eKonto z premią – II edycja” w mBanku" można znaleźć na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-ii-edycja-14-01-2019.pdf.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY