Promocja: „eKonto z premią – IV edycja” w mBanku

Promocja: „eKonto z premią – IV edycja” w mBanku

author
Patryk Byczek
20 lutego 2019

mBank wystartował z kolejną promocją, w której za założenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków można zgarnąć łącznie 400 złotych premii. Promocja trwa do 29 maja 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Bank kieruje swoją promocję do nowych Klientów banku, czyli osób nieposiadających jakiegokolwiek rachunku osobistego lub oszczędnościowego w mBanku od 1 stycznia 2017 roku.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klient spełnia powyższe warunki w następnym kroku należy złożyć wniosek o otworzenie eKonta wraz z kartą debetową za pomocą dedykowanej strony promocji. Całą operację należy przeprowadzić za pomocą indywidualnie wygenerowanego linku. Wniosek o konto należy złożyć do 31 marca 2019 roku, natomiast podpisanie umowy powinno nastąpić do 15 kwietnia 2019 roku.

Jak otrzymać nagrody

Pierwsza premia w wysokości 100 złotych w gotówce i 50 złotych w formie bonu do wykorzystania w Biedronce trafi do Klienta w zamian za dokonanie pięciu płatności kartą lub BLIKiem. Wysokość transakcji jest dowolna.

Program poleceń

Kolejną nagrodę pieniężną można zgarnąć w zamian za polecenie konta.  Osoba polecająca musi być Uczestnikiem promocji i może zgarnąć do 250 złotych za polecenie konta pięciu osobom. Za każde jedno skuteczne polecenie nagroda wynosi 50 złotych.

Dodatkowa promocja

Biorąc udział w promocji Klienci załapują się także na promocję mBanku, w której mogą zgarnąć 150 złotych.

Oferta dotyczy nowych Klientów, a jej warunki są tożsame z poprzednio opisanymi. Dodatkowymi wymaganiami są założenie konta oszczędnościowego Moje Cele, jednorazowy wpływ na konto w ciągu 7 dni od momentu otworzenia eKonta oraz dokonanie 5 płatności kartą lub BLIKiem. Za spełnienie tych warunków Klient otrzyma 100 złotych.

Dodatkowe 50 złotych wpłynie na konto Klienta w zamian za spełnienie identycznych warunków w kolejnym miesiącu kalendarzowym.

2,5% na koncie oszczędnościowym

mBank oferuje dodatkowo podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Klienci mogą zyskać 2,5% w skali roku do kwoty 25 000 złotych. Oprocentowanie obowiązuje do 30 września 2019 roku i tylko w tych miesiącach, w których Klient więcej pieniędzy wpłaci, niż wypłaci.


źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

Pierwszy bonus – 100 złotych w gotówce i 50 złotych do wykorzystania w Biedronce trafi do Klientów do 30 czerwca 2019 roku.

W programie poleceń Klient może zgarnąć 50 złotych za każde udane polecenie konta. Maksymalnie poleceń może być 5.

Przyznanie nagrody

Bank wypłaci premię najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Klient spełni warunki promocji. Należy jednak pamiętać, że promocje dotyczące konta firmowego zobowiązują przedsiębiorców do rozliczenia podatku od przychodu z promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-iv-edycja-29-05-2019.pdf.


eKonto – szczegóły

eKonto osobiste jest najmłodszym rachunkiem wBanku, który zastąpił eKonto Standard oraz eKonto Plus. Według tabeli opłat i prowizji posiadacz konta nie zapłaci za korzystanie z niego nawet grosza. Koszty mogą się pojawić w przypadku posiadania karty debetowej – 7 złotych miesięcznie. Jednakże, aby być zwolnionym z opłaty wystarczy wykonać wyłącznie jedną transakcję kartą. Dodatkowo wszelkie wypłaty z bankomatów w Polsce będą darmowe pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie zaczynała się od 100 złotych. W przypadku wypłat poniżej 100 złotych opłata wynosi 1,3 zł.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Na co firmy najczęściej zaciągają kredyty?
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
25 stycznia 2019

Na co firmy najczęściej zaciągają kredyty?

Provident i AXA organizują letni festiwal filmowy
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
16 lipca 2019

Provident i AXA organizują letni festiwal filmowy

Bocian Pożyczki w Lublinie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
19 lipca 2019

Bocian Pożyczki w Lublinie

Profi Credit w Białymstoku
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
05 czerwca 2019

Profi Credit w Białymstoku

Pożyczki Łomża
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
28 stycznia 2022

Pożyczki Łomża

Jakie sklepy będą czynne w niedziele wolne od handlu?
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
09 lutego 2018

Jakie sklepy będą czynne w niedziele wolne od handlu?

Porównaj