Do końca sierpnia trwa wakacyjny konkurs Kantoru Walutowego Alior Banku. Udział w promocji może wziąć każdy, kto posiada konto walutowe w tym banku i w sierpniu wykona choć jedną transakcję kartą przypisaną do tego konta. Do wygrania jest ponad 100 głośników JBL Flip 4. Sprawdź wszystkie szczegóły promocji.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 13.08.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, należy:
– wykonać jak najwięcej transakcji kartą przypisaną do Kantoru Walutowego,
– zgłosić swój adres e-mail w formularzu dostępnym tutaj

Minimalna kwota transakcji, która liczona jest w promocji, to:
5 EUR dla karty w EUR,
5 USD dla karty w USD,
5 GBP dla karty w GBP. 

Z promocji wykluczone są jednak transakcje w miejsach ułatwiających obrót kartami. Jest to rozpoznawane przez system dzięki kodom MCC terminali. W promocji "Wakacje z kartami" nie uczestniczą transakcje o kodach:
– 7995 (kasyna oraz zakłady bukmacherskie),
– 8999 (profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, w przypadku klasyfikacji jako płatność zagraniczna),
– 4111 (usługi transportowe),
– 6012 (instytucje finansowe),
– 6051 (przekazy pieniężne w instytucjach finansowych),

– 4829 (internetowe przekazy pieniężne),
– 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi),
– 4900 (płatności za rachunki elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne).

Kto może wziąć udział?W konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Osoba ta musi posiadać rachunek w Kantorze Walutowym Alior Banku i przy zgłaszaniu swojego adresu e-mail podać właściwy, przypisany do własnego konta (tylko w taki sposób będzie możliwa weryfikacja). 

Co można wygrać?W promocji można wygrać jeden ze 111 głośników przenośnych JBL Flip 4 w kolorze czarnym (wartość nagrody to 431,73 zł). Każdy Laureat może otrzymać tylko jedną nagrodę. 

źródło grafiki: https://www.aliorbank.pl/LP/kantor-wakacje.html

Kto ma szanse na wygraną?Laureatami konkursu zostaną osoby, które w czasie trwania promocji „Wakacje z kartami Kantoru Walutowego Alior Banku” wykonają najwięcej transakcji kartą Kantoru Walutowego. Jeżeli więcej niż jeden Laureat zakwalifikuje się do jednej nagrody, to o zwycięstwie będzie decydować suma transakcji przeliczona na złotówki po kursie z ostatniego dnia trwania promocji.

Rozstrzygnięcie konkursu

Zwycięzcy zostaną powiadomieni do 20 września 2018 roku w prywatnym komunikacie, który będzie dostępny po zalogowaniu się do Kantoru Walutowego. Od tego momentu nagrody zostaną przekazane Laureatom w ciągu 10 dni. Głośniki będą wysyłane poprzez firmę kurierską. 

Regulamin promocji
 

Pełny regulamin promocji „Wakacje z kartami Kantoru Walutowego Alior Banku” dostępny jest pod adresem https://www.aliorbank.pl/dam/jcr:899e275b-fbb2-4219-949f-6ab2990d40ae/regulamin-promocji-wakacje-z-kantorem-walutowym.pdf

Komentarze