Promocja: „Karta Kredytowa Citibank-BP Motokarta i 720 zł moneybacku” w Citi Handlowym

Promocja: „Karta Kredytowa Citibank-BP Motokarta i 720 zł moneybacku” w Citi Handlowym

author
25 sierpnia 2020

W Citibanku trwa promocja, w której za założenie karty kredytowej BP Motokarta i spełnienie bardzo prostych warunków Klienci mogą zgarnąć do 720 złotych w ramach moneybacku. Promocja trwa do 31 grudnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Citibank kieruje niniejszą ofertę wyłącznie do nowych Klientów banku, czyli osób nieposiadających żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 31 grudnia 2019 roku. Posiadanie jakichkolwiek innych produktów instytucji nie wyklucza z promocji. Warunki dotyczą także wieku, wynagrodzenia i stażu pracy:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Zainteresowani spełniają powyższe warunki, w następnym kroku powinni wejść na oficjalną stronę promocji i złożyć wniosek o BP Motokartę. Należy jednak pamiętać, aby podczas wnioskowania złożyć dyspozycję wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu na wskazany rachunek bankowy, rozkładaną na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

Minimalna kwota objęta promocją wynosi 300 złotych, natomiast maksymalna to 5000 złotych. W regulaminie wyczytać można także, że minimalny okres kredytowania wynosi 3 miesiące, natomiast maksymalny 12 miesięcy. Trzeba również wiedzieć, że podczas wnioskowania Klienci muszą udokumentować swoje dochody.

Jeżeli Bank przyzna Klientowi kartę to przez cały okres jej korzystania Klient nie poniesie żadnych kosztów. Mowa o:

– opłacie operacyjnej na obsługę Planu spłat „Komfort” – 0 złotych,
– oprocentowaniu pożyczki – 0%,
– prowizji za otwarcie Planu spłat „Komfort” – 0%,
– prowizji za transakcję gotówkową/szczególną – 0%.

Jak zdobyć nagrody

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy w pełnym okresie rozliczeniowym wykonać transakcje kartą na łącznie 500 złotych, w tym 250 złotych wydać na stacjach BP na terenie Polski. Spełniając te warunki Citibank przyzna Klientowi zwrot w wysokości 20 złotych miesięcznie. Promocja trwa 36 miesięcy. Oznacza to, że korzystając z niej systematycznie Klienci mogą zgarnąć 720 złotych.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest zwrot środków o łącznej wartości nawet 720 złotych.

Przyznanie nagrody

Miesięczny zwrot zostanie przyznany Klientom w ciągu trzech dni roboczych licząc od zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronach:

https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-zyskaj-do-720zl-z-karta-kredytowa-citibank-bp-motokarta.pdf

https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-rankomat-9-07-20.pdf


Darmowe konto internetowe – Citi Priority

Biorąc udział w promocji Klient nie otwiera tradycyjnego konta Citi Priority, tylko konto w wersji internetowej. Oznacza to, że rachunek będzie prowadzony całkowicie za darmo przez cały czas bez żadnych warunków dodatkowych. Jednakże wówczas Klient zgadza się na inne warunki.

Chodzi o opłaty w wysokości:

– 6 złotych za bankowość telefoniczną CitiPhone – wyłączenie tej opcji eliminuje płatność,
– 10 złotych za przelewy Express Elixir,
– 20 złotych za zlecenie przelewu u doradcy via CitiPhone – wykonywanie samodzielnie przelewów przez Internet eliminuje płatność,
– 20 złotych za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy nie korzystać z tego rozwiązania.

Podsumowując: Citibank daje Klientowi całkowicie darmowe konto oraz kartę debetową (oraz wypłaty z bankomatu), natomiast niektóre operacje wykonywane poza bankowością internetową będą płatne.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 10,47% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczka i kredyt na spłatę ZUS i US
Bez kategorii
author
03 grudnia 2019

Pożyczka i kredyt na spłatę ZUS i US

Ruszy pierwszy polski fintech ZEN
Bez kategorii
author
13 grudnia 2019

Ruszy pierwszy polski fintech ZEN

Kredyt gotówkowy Błonie
Kredyty miasta
author
30 czerwca 2020

Kredyt gotówkowy Błonie

OC drożeje o 59%
Wpisy
author
11 stycznia 2017

OC drożeje o 59%

Plan naprawy Getin Noble Banku zatwierdzony przez KNF
Bez kategorii
author
14 stycznia 2020

Plan naprawy Getin Noble Banku zatwierdzony przez KNF