Promocja: „Konto 360° w promocji z Allegro” w Banku Millennium

Promocja: „Konto 360° w promocji z Allegro” w Banku Millennium

author
Dominika Byczek
06 stycznia 2021
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

W Banku Millennium trwa promocja, w której za założenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków Klienci mogą zgarnąć nawet 270 złotych premii pod różnymi postaciami. Oferta trwa do 1 lutego 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Bank Millenium kieruje ofertę do nowych Klientów, czyli osób, które w dniu rozpoczęcia promocji:

– nie są posiadaczami jakiegokolwiek produktu Banku Millennium,
– nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium,

– nie były Uczestnikami promocji „na start” związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Promocja i jej warunki dotyczą również Klientów Euro Banku, który od 1 października 2019 roku wszedł w struktury Banku Millennium. Osoby posiadające konto w tej instytucji również są wykluczone z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Klienci spełniający powyższe warunki muszą do 1 lutego 2021 roku złożyć wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową. Wszystkiego należy dokonać z poziomu specjalnie przygotowanej strony promocji. Należy także pamiętać o wyrażeniu zgód na otrzymywanie informacji handlowych oraz przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Także do 1 lutego 2021 roku Uczestnicy będą musieli podpisać z Bankiem umowę o konto. Możliwości podpisania umowy są dwie: podczas wizyty kuriera lub zdalnie. W przypadku drugiej opcji należy wnioskować o konto z poziomu smartfona lub tabletu, ponieważ konieczne będzie zrobienie sobie zdjęcia, które zostanie porównane ze zdjęciem widniejącym w dowodzie osobistym. Cały proces będzie przedstawiony w trakcie wnioskowania o rachunek.

Pula wniosków promocyjnych wynosi 1000 sztuk.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zgarnąć nagrodę w formie karty podarunkowej do Allegro o wartości 100 złotych należy:

– spełnić powyższe warunki,
– do 1 lutego 2021 roku aktywować aplikację mobilną banku.

150 złotych w gotówce

Aby zdobyć kolejną nagrodę, czyli 150 złotych w gotówce, Klienci będą musieli w litym, marcu i kwietniu:

– zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 złotych,
– wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKiem,
– wykonać przynajmniej jedną płatność telefonem lub przynajmniej jeden przelew za płatność stałą.

Osoby, które założyły konto zdalnie, będą musiały ponadto do 31 maja 2021 roku udać się do dowolnej placówki Banku Millennium i udostępnić pracownikowi swój dowód tożsamości oraz złożyć wzór podpisu.

Dodatkowe 20 złotych w goodie

Każdy nowy Klient, który spełni warunki pierwszej części promocji automatycznie otrzyma cashback w wysokości 20 złotych w goodie.

źródło grafiki: Bank Millennium

Co można otrzymać?

Klienci za spełnienie warunków promocji otrzymają:

– kartę podarunkową do Allegro o wartości 100 złotych,
– 150 złotych w gotówce,
– 20 złotych w goodie.

Przyznanie nagrody

Karta podarunkowa i cashback goodie trafi do Klientów do 26 lutego 2021 roku, natomiast premia gotówkowa trafi do Klientów do 30 czerwca 2021 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1367/latest.Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy na wkład własny

Każdego dnia wpływają kolejne wnioski o udzielenie kredytu. Najczęściej wnioskujemy o finansowania do wykorzystania w konkretnym celu. Tym celem bardzo często jest zakup mieszkania, domu czy działki budowalnej. Do sfinalizowania tych zakupów potrzebny nam będzie kredyt hipoteczny. Niestety, nie każdy może sobie na niego pozwolić ze względu na konieczność wkładu własnego. Sprawdzamy, czym jest wkład własny, ile powinien wynosić, a także czy może nim być kredyt gotówkowy.

author
Aleksandra Gościnna
14 lipca 2023
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Prezeska Provident Polska na podium Kobiet Biznesu 2019

Kim są tegoroczne Kobiety Biznesu? Które Polki uznać można za liderki rynku biznesowego w naszym kraju? Odpowiedź na te pytania znaleźć można w naszym dzisiejszym artykule. Na wstępie podpowiemy jedynie, że jedno z czołowych miejsc w plebiscycie czytelniczym zdobyła prezeska spółki Provident Polska, Agnieszka Kłos.

author
Halszka Gronek
10 grudnia 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Santander Bank Polska Augustów

Santander Consumer Bank to jeden z większych banków detalicznych w Polsce. Specjalizuje się w kredytach gotówkowych, ratalnych oraz samochodowych. Sprawdź oddziały Santander Consumer Banki w Augustowie – adres, telefon, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Dorota Grycko
09 czerwca 2021
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Promocja: „Otwórz konto Przekorzystne lub Świat Premium – II edycja” w Banku Pekao

W Banku Pekao trwa druga edycja promocji, w której w zamian za założenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków Klienci mogą zgarnąć 100 złotych premii na start. Promocja trwa do 14 lipca 2021 roku. Sprawdź szczegóły.

author
Patryk Byczek
09 czerwca 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Bank Pekao w Zielonej Górze

Bank Pekao jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Placówki Banku mieszczą się w Zielonej Górze – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę oddziałów.

author
Patryk Byczek
15 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Od października 2020 zapłacimy za niemieckie autostrady

To już pewne. W październiku 2020 zostaną wprowadzone opłaty za korzystanie z niemieckich autostrad przez samochody osobowe. Podróżowanie po popularnych “autobahnach” będzie możliwe dopiero po wykupieniu stosownych winiet. Wysokość opłat nie jest jeszcze znana.  

author
Patryk Byczek
03 stycznia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj