Promocja: „Lokata na Nowe Środki – edycja XXIII” w Getin Banku

Promocja: „Lokata na Nowe Środki – edycja XXIII” w Getin Banku

author
Patryk Byczek
04 września 2019

W Getin Banku trwa kolejna edycja programu Na nowe środki. Klienci, którzy wpłacą pieniądze będące nadwyżką nad saldo z dnia 12 sierpnia 2019 roku mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie. Promocja trwa do 22 września 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które posiadają lub założą konto osobiste w Getin Banku oraz dodatkowo staną się posiadaczami konta oszczędnościowego. W regulaminie zaznaczono, że chodzi o zwykłe konto oszczędnościowe, a z promocji wyłączone są takie konta oszczędnościowe jak:

– Celowe Konta,
– Konta Skarbonka,
– konta uczestniczące w promocji Family Saver.

Jeżeli ktokolwiek posiada stary rachunek tego typu, a chce wziąć udział w promocji – musi otworzyć nowe konto promocyjne.

Jak wziąć udział w promocji?

W pierwszej kolejności należy dowiedzieć się, czy mamy wyrażone wymagane zgody. Jeżeli nie, należy podczas kontaktu z bankiem je wyrazić.

Jeżeli wymagane zgody są wyrażone, należy już tylko wpłacić na konto nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z 12 sierpnia 2019 roku. Jeżeli tego dnia nie posiadaliśmy lokaty lub mieliśmy ulokowaną na niej małą sumę pieniędzy to jesteśmy w najlepszej sytuacji.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Getin Bank sesje Elixir

Getin Bank kontakt z bankiem

Getin Bank – kod SWIFT, BIC, IBAN

[/sekcja-szara-logo]

źródło grafiki: Getin Bank

Co można otrzymać?

Klienci biorący udział w promocji i spełniające założone w jej regulaminie warunki mogą liczyć na oprocentowanie w skali roku wynoszące 2,8%.

Przyznanie nagrody

Podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało od momentu wpłacenia nowych środków będących nadpłatą salda z dnia 12 sierpnia 2019 roku. Maksymalna kwota objęta oprocentowaniem wynoszącym 2,8% to 200 000 złotych. Nadwyżkę nad tę kwotę (do 400 000 złotych) obejmie oprocentowanie wynoszące 2%.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.getinbank.pl/centralne_repozytorium_dokumentow/EC05E0F409B7B3A98224EB894685DB3AB339CE46F10DE040BC7A050E844EBAC8.


Najlepsze konto w Getin Banku

Konto Proste Zasady. Rachunek ten jest jednym z najkorzystniejszych na rynku finansowym. Prowadzenie Konta Proste Zasady jest całkowicie darmowe, jeżeli w miesiącu poprzednim Klient wykona przynajmniej jedną płatność BLIKiem lub kartą. Jednakże w przypadku niewykonania płatności bezgotówkowej konto kosztuje 8 złotych. Warto również wiedzieć, że opłaty dotyczą wyłącznie Klientów powyżej 26 roku życia. Osoby poniżej tej granicy mają konto w zupełności za darmo. Darmowe jest także posiadanie karty debetowej, płacenie nią oraz wypłacanie i pieniędzy we wszystkich bankomatach i wpłatomatach w Polsce.

Bank nie pobiera również opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowego. Płatności mogą się pojawić jednak w przypadku zbyt częstego wypłacania ulokowanych na koncie pieniędzy. Klienci nie zapłacą też za pierwszy przelew wykonany z rachunku, jednak każdy kolejny kosztuje 9 złotych. Getin oferuje jednak w pełni darmowe przelewy z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile chcieliby zarabiać inżynierowie ?
Wpisy
author
Aneta Jankowska
10 lipca 2018

Ile chcieliby zarabiać inżynierowie ?

Plany wakacyjne Polaków 2018
Wpisy
author
Aneta Jankowska
12 czerwca 2018

Plany wakacyjne Polaków 2018

Biuro paszportowe w Gryficach
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
13 lipca 2022

Biuro paszportowe w Gryficach

Alior Bank kontakt infolinia
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
02 marca 2019

Alior Bank kontakt infolinia

Santander Consumer Bank Jarocin
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
26 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Jarocin

Porównaj