Inteligo wraca z kolejną edycją bardzo prostej promocji, w której nowi Klienci za założenie konta z polecenia, a obecni za polecenie konta mogą zgarnąć 100 złotych premii. Sprawdź warunki promocji.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 07.11.2019
Udostępnij:

Kto może wziąć udział?

Inteligo kieruje swoją promocję do nowych Klientów. Regulamin opisuje nowego Klienta jako osoba, która w ciągu ostatnich trzech lat od momentu startu promocji nie posiadała jakiegokolwiek konta w Inteligo. Oznacza to, że ewentualny Klient nie mógł wnioskować o konto ani być jego właścicielem od 8 października 2016 roku.

Dobrą wiadomością jest jednak to, że osoby posiadające w tym czasie konto w PKO BP nie są wykluczone z promocji. Regulamin opisuje jedynie konieczność nieposiadania konta Inteligo.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, należy wówczas złożyć wniosek o utworzenie konta podając przy tym kod polecający obecnego Klienta Inteligo. Jednocześnie podczas wnioskowania o rachunek należy pamiętać o wyrażeniu zgód na przekazywanie materiałów marketingowych przez PKO BP.

Następnym etapem jest rozmowa z Konsultantem banku, który zadzwoni do Klienta w celu umówienia się na podpisanie umowy o konto. W poprzednich edycjach wszystkie wymagane dokumenty wraz z kartą debetową przywoził kurier, dlatego korzystanie z konta było możliwe prawie że natychmiast.

Jak zdobyć nagrodę

Klienci zdobędą promocyjne 100 złotych, jeżeli:

– wykonają minimum jedną płatność kartą o łącznej wartości 200 złotych w sklepach fizycznych,
– wykonają minimum jedną płatność BLIKiem (korzystając z aplikacji IKO) o wartości przynajmniej 40 złotych w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy o konto.

Te część promocji dzieli się na etap:

– październikowy,
– listopadowy,
– grudniowy.

100 złotych dla polecającego

W tej edycji, tak samo jak i w poprzednich, obecny Klient Inteligo – nazywany polecającym – również zgarnia premię pieniężną. Mowa o kwocie równej 100 złotych za polecenie jednego nowego Klienta.

Oprócz nagrody standardowej polecający mają możliwość zdobyć dodatkowe pieniądze w zależności od ilości założonych z polecenia kont. Jeżeli z kodu polecającego zostanie założonych od:

– od 5 do 10 kont – nagroda w wysokości 250 złotych,
– od 11 do 20 kont – nagroda w wysokości 500 złotych,
– od 21 do 30 kont – nagroda w wysokości 1000 złotych,
– od 31 do 40 kont – nagroda w wysokości 1500 złotych,
– od 41 do 50 kont – nagroda w wysokości 2000 złotych,
– 51 i więcej kont – nagroda w wysokości 3000 złotych.

Co można otrzymać?

Nowi Klienci, którzy spełnią warunki zawarte w regulaminie mogą liczyć na premię pieniężną w wysokości 100 złotych.

Obecni Klienci, zwani polecającymi, mogą liczyć na standardową nagrodę pieniężną w wysokości 100 złotych oraz nagrody dodatkowe w kwocie 300, 600 lub 1000 złotych. Wysokość nagród dodatkowych uzależniona jest od liczby otwartych kont z wykorzystaniem kodu polecającego.

Przyznanie nagrody

Nowi Klienci otrzymają nagrodę w ciagu 44 dni od momentu sprawdzenia przez bank, czy Klient spełnił wszystkie wymagane warunki. Na weryfikację bank ma 50 dni.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://maminteligo.pl/files/Regulamin_Ramowy_Programu_Mam_Inteligo15.pdf?v=20190123.


Konto osobiste w Inteligo

Rachunek osobisty w Inteligo jest kontem całkowicie darmowym. Oznacza to, że Klient nie poniesie żadnych opłat bez względu na to, czy z konta korzysta się aktywnie, czy nie. Koszty w wysokości 4 złotych zaczynają się dopiero w przypadku karty debetowej. Jednakże przy płatności kartą na kwotę minimum 100 złotych miesięcznie Klient z opłaty za kartę jest zwolniony. Darmowe nie są również wszystkie bankomaty. Za wypłatę pieniędzy Klienci Inteligo nie zapłacą w bankomatach PKO BP oraz Santander Bank Polska.


Inteligo

Inteligo jest kontem bankowym prowadzonym przez PKO BP. Powstało w 2000 roku jako system bankowości elektronicznej. Inteligo na rynek trafiło dopiero w maju 2001 roku. Wówczas Inteligo było bardzo mocno promowane w akcjach reklamowych. Pod koniec 2001 roku z Inteligo korzystało ponad 107 000 Klientów, natomiast w 2006 roku ponad pół miliona Klientów. Od roku 2002 konta Inteligo prowadzi bank PKO BP.

Komentarze