Do 31 sierpnia można skorzystać z promocji mBanku i zyskać nawet 450 zł zwrotu za zakupy. Wystarczy założyć mKonto Intensive i oszczędzać na swoim rachunku. Sprawdzamy szczegóły oferty.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 14.08.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, należy złożyć wniosek o otwarcie mKonta Intensive razem z kartą płatniczą i zawrzeć umowę w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera. 

Dla kogo przygotowano ofertę?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, ale i ci, którzy już wcześniej posiadali konto w mBanku.

Wyłączone z uczestnictwa są jednak osoby, które: od 1 czerwca 2015 roku posiadały w mBanku główną Kartę Kredytową, posiadają status dewizowy nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Szczegóły promocji

Osoby, które zdecydują się skorzystać z oferty w pierwszej części promocji otrzymają premię w wysokości 10 zł za każde kolejne 5 transakcji dokonanych kartą lub BLIK. Ograniczenie to 30 zł na dany miesiąc. Ważne, aby realizować transakcje już w pierwszym miesiącu po podpisaniu umowy. W ten sposób, przez 5 miesięcy możemy zyskać do 150 zł. 

Istotne, aby w każdym promocyjnym miesiącu dokonać wpływu na konto w kwocie minimum 7000 zł (nie liczą się przelewy z innego rachunku mBanku, których klient jest posiadaczem lub współposiadaczem), a także minimum raz na miesiąc zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Dodatkowe 300 zł otrzymamy w przypadku, kiedy przez kolejnych 6 miesięcy będziemy odkładać po minimum 200 zł w ramach regularnego oszczędzania Moje cele. Po spełnieniu tego warunku, mBank będzie wypłacał 50 zł premii. Ważne, aby nie wypłacać z tego rachunku żadnych pieniędzy – tylko wtedy zostaną spełnione warunki promocji i otrzymamy kolejne 300 zł.

Na kolejne 20 zł mają szansę osoby, które korzystają z Apple Pay – wystarczy dodać kartę mBank do Apple Pay i wykonać co najmniej dwie transakcje poprzez Apple Pay w okresie trwania promocji. 20 zł otrzymamy na nasz rachunek w trakcie dwóch miesięcy.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji jest dostępny pod adresem: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konto/dla-chcacych-wiecej-do-30-08-2018.pdf

Komentarze