150 zł za dokonywanie transakcji kartą? To możliwe - Citibank przygotował specjalną ofertę dla swoich nowych klientów. Promocja potrwa do końca 2018 roku.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 15.08.2018
Udostępnij:

Jak skorzystać z oferty?

Wszyscy, którzy zdecydują się skorzystać z promocji, muszą złożyć wniosek o konto tutaj do 31 grudnia 2018 roku. Istnieje możliwość, że promocja skończy się wcześniej – stanie się tak w przypadku wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków.

Kto może skorzystać z oferty?

Ważne! Aby skorzystać z promocji trzeba być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiada ani nie jest pełnomocnikiem żadnego produktu Banku od 1 stycznia 2017 roku.

Szczegóły promocji

Klient, który już podpisze umowę, nie później, niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta, musi zapewnić wpływ na konto w wysokości co najmniej 1500 zł, a także zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citibank Online. 

Citibank będzie zwracał 5% wartości transakcji przez pierwsze pół roku. Należy pamiętać jednak, że o ile za pierwszy miesiąc trwania oferty możemy dostać 50 zł, to w kolejnych, tak kwota spada do 20 zł. 

Bank będzie wypłacał premię do końca kolejnego miesiąca po tym, w którym klient spełni wymienione warunki.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji jest dostępny pod adresem: https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-oferty-do-150-zl-zwrotu-za-zakupy-z-nowym-kontem-internetowym-citi-priority.pdf

Komentarze