Promocja: „Mega szansa” w BNP Paribas

Promocja: „Mega szansa” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
14 kwietnia 2022

W BNP Paribas trwa promocja, w której nowi Klienci banku za założenie konta i spełnienie prostych warunków promocji mogą zgarnąć 500 złotych premii w gotówce. Promocja trwa do 30 kwietnia 2022 roku Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Promocja banku jest skierowana do nowych Klientów, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadali żadnego konta osobistego w BNP Paribas.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy do 30 kwietnia 2022 roku zarejestrować się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie możliwe checkboxy. Następnie Klienci muszą zawnioskować o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości elektronicznej. Wniosek o konto należy złożyć z wygenerowanego dla Klienta linku, zaznaczając tym razem jedynie te checkboxy, których wymaga wniosek.

Kolejną sprawą jest podpisanie z BNP Paribas umowy o konto. Tego należy dokonać do 22 maja 2022 roku. Należy również aktywować kartę płatniczą, a jest to nic innego, jak nadanie jej kodu PIN. Narzędzie płatnicze dostarczy kurier.

Warto podkreślić, że pula wniosków promocyjnych dostępna w promocji wynosi 3000 sztuk!

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód – nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – do 200 000 złotych

Kredyty oddłużeniowe – wniosek online

Jak zdobyć nagrody?

Nagroda główna, czyli 500 złotych, została podzielona przez BNP Paribas na trzy części. Aby zgarnąć pierwszą część, czyli 150 złotych, Klienci muszą założyć konto w promocji oraz w maju wykonać przynajmniej 1 przelew.

Druga nagroda w wysokości 200 złotych trafi do Klientów, którzy spełnią powyższe warunki oraz w czerwcu:

– wykonają przynajmniej 5 przelewów,
– zapewnią wpływy w wysokości 1000 złotych.

Ostatnia nagroda, czyli zwrot w wysokości (maksymalnie) 50 złotych (150 złotych za trzy miesiące) za zakupy z lipca sierpnia i września trafi do Klientów, którzy wykonają zakupy w tych miesiącach na kwoty około 500 złotych miesięcznie.

Co można otrzymać?

Klienci, którzy w terminie spełnią wszystkie warunki promocji otrzymają nagrodę w postaci premii w wysokości 500 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank informuje, że wiadomość o pierwszej nagrodzie trafi do Klientów Klienci do 17 czerwca 2022 roku, o drugiej do 26 lipca 2022 roku. Wówczas Klienci otrzymają:

  • pierwszą nagrodę do końca czerwca 2022 roku,
  • drugą nagrodę do końca lipca 2022 roku.

Aby otrzymać nagrody należy pamiętać o uzupełnieniu danych do odbioru nagrody! Instrukcja wyjaśniająca jak tego dokonać będzie znajdowała się w wiadomości e-mail informującej o przyznaniu nagrody.

Regulamin promocji

Wszelkie szczegóły dotyczące oferty przygotowanej przez BNP Paribas znajdują się w regulaminie promocji dostępnym na stronie: https://megaszansa.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych.  Za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska. Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Faktoring zabezpieczony gwarancją BGK w Pekao Faktoring
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
04 września 2020

Faktoring zabezpieczony gwarancją BGK w Pekao Faktoring

Bank Spółdzielczy w Żarach sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
18 września 2019

Bank Spółdzielczy w Żarach sesje przychodzące i wychodzące

PKO BP w Pionkach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
08 września 2019

PKO BP w Pionkach

Wycieczka w góry na jeden dzień
Bez kategorii
author
Agata Hetman
16 grudnia 2020

Wycieczka w góry na jeden dzień

Santander Consumer Bank Kołobrzeg
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
03 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Kołobrzeg

Biedronka zatrudni seniorów
Aktualności
author
Dominika Sobieraj
12 czerwca 2018

Biedronka zatrudni seniorów

Porównaj