Promocja: „Młodzi mogą więcej” w mBanku

Promocja: „Młodzi mogą więcej” w mBanku

author
Patryk Byczek
23 kwietnia 2019

mBank wystartował z promocją skierowaną do młodych Klientów, którzy za założenie eKonta mogą zgarnąć łącznie 120 złotych premii. Promocja trwa do 29 sierpnia 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

mBank kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów, to jest osób, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku. Regulamin określa szczegółowo, że rachunki zawierające numer rozliczeniowy:

– 1140 2004,
– 1140 2017,

są wykluczone z promocji. Posiadanie innych produktów pozwala na wzięcie udziału w ofercie.

Uczestnikami promocji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, które nie skończyły dwudziestu czterech lat i posiadają pełną zdolność do wykonywania czynności prawnych.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy wyżej wypisane warunki to musimy następnie, do 29 sierpnia 2019 roku, złożyć promocyjny wniosek o eKonto wraz z kartą płatniczą oraz podpisać z bankiem umowę o konto.

Jak otrzymać nagrody

Pierwsza premia w wysokości 100 złotych w gotówce i 50 złotych w formie bonu do wykorzystania w Biedronce trafi do Klienta w zamian za dokonanie pięciu płatności kartą lub BLIKiem. Wysokość transakcji jest dowolna.

Pierwsza premia

Pierwszą premię w wysokości 40 złotych młodzi Klienci zgarną za płacenie telefonem. Wystarczy do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta wykonać dwie dowolne transakcje bezgotówkowe. Płatności należy dokonać przy pomocy Apple Pay lub Google Pay.

Druga premia

Drugą premię w wysokości 40 złotych Klienci otrzymają za przelewy na telefon. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta należy wykonać przynajmniej dwa przelewy w mobilnej aplikacji banku na dowolny numer telefonu, który jest zarejestrowany w usłudze BLIK.

Trzecia premia

Trzecia i ostatnia premia w wysokości 40 złotych przyznawana jest za otworzenie rachunku „Moje cele” i ustawienie regularnego oszczędzania. Należy prowadzić konto w taki sposób, aby na koniec miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku saldo wynosiło przynajmniej 10 złotych.


źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

Nagrody w konkursie bank podzielił na trzy etapy. Za spełnienie warunków z:

– pierwszego etapu mBank przeleje Klientowi 40 złotych,
– drugiego etapu mBank przeleje Klientowi 40 złotych,
– trzeciego etapu mBank przeleje Klientowi 40 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank wypłaci premię najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Klient spełni warunki promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-mlodzi-moga-wiecej-29-08-2019.pdf.


eKonto – szczegóły

Formalnie eKonto dla młodych w mBanku nazywa się „eKonto możliwości”. Posiadaczami rachunku mogą być osoby, które skończyły trzynaście lat, lecz premia promocyjna trafi wyłącznie do dorosłych Klientów. Prowadzenie rachunku, posiadanie karty debetowej i wypłaty z bankomatów w Polsce są darmowe. Uzytkownicy rachunku zapłacą 10 złotych za wypłaty gotówki w bankomatach za granicą, lecz trzy pierwsze takie wypłaty w miesiącu są darmowe.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Co piąte gospodarstwo domowe ma problem z długami
Blog
author
Aneta Jankowska
15 października 2018

Co piąte gospodarstwo domowe ma problem z długami

mBank placówki w Przemyślu
Oddziały
author
Patryk Byczek
01 czerwca 2019

mBank placówki w Przemyślu

Łukasz Fabiański twarzą BZ WBK
Wpisy
autor wpisu
Wozniak
03 października 2016

Łukasz Fabiański twarzą BZ WBK

ING Bank Śląski w Chmielniku
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
04 lipca 2019

ING Bank Śląski w Chmielniku

Goodie wspiera galerie handlowe
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
09 czerwca 2020

Goodie wspiera galerie handlowe

Bank Pekao w Wałbrzychu
Oddziały
author
Patryk Byczek
09 lipca 2019

Bank Pekao w Wałbrzychu

Porównaj