Promocja: „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym – V edycja” w Getin Banku

Promocja: „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym – V edycja” w Getin Banku

author
Patryk Byczek
01 marca 2020

W Getin Banku trwa piąta edycja promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego. Za założenie (lub posiadanie) Konta i wpłacenie gotówki, która będzie nadwyżką nad saldo z dnia 25 lutego 2020 roku można zgarnąć oprocentowanie wynoszące 2,7% do kwoty 100 000 złotych. Promocja trwa do 5 kwietnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Niniejsza promocja Getin Banku skierowana jest do Klientów, którzy posiadają lub założą Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Warunkiem jest jednak posiadanie lub również założenie dowolnego konta osobistego Getin Banku.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy wyrazić zgody marketingowe na rzecz banku. Następnie spełnienie warunków jest bardzo proste. Należy od 1 marca 2020 roku do 5 kwietnia 2020 roku wpłacić na konto nadwyżkę nad saldo z dnia 25 lutego 2020 roku. Maksymalna kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem (2,7%) to 100 000 złotych na 92 dni.

Jednakże regulamin mówi, że:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 01.03.2020 r. do 05.04.2020 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki” lub „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.

Oznacza to, że Klient biorący udział w poprzedniej edycji musi przeczekać kolejną promocję. Innymi słowy – Klienci mogą brać udział w co drugiej promocji.

3,5% w zwykłej ofercie

Warunki dotyczące promocji są bardzo proste. Regulamin podaje, że jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym na konto Klienta wpłyną pieniądze z wynagrodzenia to Getin Bank naliczy odsetki w wysokości 3,5% dla kwoty do 10 000 złotych. Z tej oferty mogą skorzystać jednak osoby, które po 11 maja 2017 roku nie posiadały żadnego rachunku osobistego w Getin Banku.

Jednakże dalsza część regulaminu informuje, że przelew nie musi być konkretnie wynagrodzeniem: „Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady […] z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł”.

Promocyjne odsetki będą naliczane do piętnastego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków oferty. Bardzo dobrą informacją jest również to, że podwyższone oprocentowanie będzie trwało przez 12 miesięcy.

Dodatkowe promocje

150 złotych na start za założenie Konta Proste Zasady

Warto pamiętać, że korzystając z oferty poleceń można zgarnąć dodatkowe 50 złotych. Ponadto za otworzenie konta z polecenia innego Klienta Getin Banku można otrzymać 100 złotych do wykorzystania w sieci sklepów Decathlon.

Co można otrzymać?

Biorąc udział w promocji można zgarnąć oprocentowanie wynoszące 2,7% w skali roku na okres 122 dni. Maksymalna kwota objęta oprocentowaniem wynosi 200 000 złotych.

Klienci biorąc udział w dodatkowych promocjach i spełniając wszystkie warunki zawarte w ich regulaminach mogą liczyć na:

– do 150 złotych premii w ramach założenia konta z wykorzystaniem kodu polecającego,
– 3,5% w zwykłej ofercie na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 10 000 złotych.

Przyznanie nagrody

Podwyższone oprocentowanie będzie liczone od momentu ulokowania nowych pieniędzy na nowym koncie oszczędnościowym.

W ramach promocji dodatkowych:

– 50 złotych na start – Klient otrzyma premię do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków,
– 3,5% na koncie oszczędnościowym – środki Klienta oprocentowanie obejmie w momencie, kiedy na konto wpłynie pierwsze wynagrodzenie..

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.getinbank.pl/centralne_repozytorium_dokumentow/741318383165186FF25A947C610CE8D33471600D46F76AC3521376AFB6F831BC.


Konto Proste Zasady – koszt

Posiadając Konto Proste Zasady Klient prowadzi je za darmo pod warunkiem, żę raz w miesiącu wykona płatność kartą lub BLIKiem. Bez przeprowadzenia transakcji konto kosztuje 8 złotych miesięcznie. Należy dodać, że osoby poniżej dwudziestego szóstego roku życia nie muszą stosować się do tej zasady, ponieważ są zwolnieni z opłat. Karta debetowa dołączona do konta jest w pełni darmowa – zarówno jej wyrobienie, posiadanie, korzystanie z niej oraz wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce.


Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to marketingowa nazwa zwyczajnego konta oszczędnościowego Getin Banku. Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe. Jedyna opłata może nastąpić w momencie wykonywania przelewu z konta na inny rachunek. Getin Bank postanowił jednak zwolnić Klientów z tych opłat do końca przyszłego roku. W regulaminie promocji możemy wyczytać:

Uprzejmie informujemy, iż w okresie od 23.09.2019 r. do 31.12.2020 r. Getin Noble Bank (dalej: Bank) nie będzie pobierał opłat za przelewy wewnętrzne wykonane poprzez Bankowość Internetową oraz Mobilną z Elastycznego Konta Oszczędnościowego na rachunki prowadzone w Banku.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

8. edycja mPotęgi w mBanku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
15 marca 2021

8. edycja mPotęgi w mBanku

Dyrektywa PSD2 – co zmienia w bankowości?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
13 lipca 2019

Dyrektywa PSD2 – co zmienia w bankowości?

PKO BP uprościł umawianie spotkań z doradcą
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
24 kwietnia 2021

PKO BP uprościł umawianie spotkań z doradcą

Kredyt hipoteczny Kostrzyn nad Odrą
Kredyty miasta
autor wpisu
Marta Janusz
24 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Kostrzyn nad Odrą

IKEA Szczecin – kontakt, godziny otwarcia
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
24 stycznia 2022

IKEA Szczecin – kontakt, godziny otwarcia

Czy Polacy wiedzą skąd pochodzą wypłaty na 500+ ?
Wpisy
author
Aneta Jankowska
31 października 2017

Czy Polacy wiedzą skąd pochodzą wypłaty na 500+ ?

Porównaj