Promocja: „Płać i wzrastaj na Święta” w BNP Paribas

Promocja: „Płać i wzrastaj na Święta” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
09 grudnia 2021

W BNP Paribas trwa promocja dla Klientów firmowych, którzy w zamian za otworzenie konta i spełnienie warunków promocji mogą otrzymać do 1600 złotych premii. Promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

W promocji zorganizowanej przez BNP Paribas mogą wziąć udział przedsiębiorcy zakwalifikowani przez Bank do segmentu Klientów Biznesowych Mikroprzedsiębiorstw, w tym osoby fizyczne, które prowadzą działalność wytwórczą w rolnictwie.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy złożyć wniosek o rachunek firmowy wraz z kartą debetową, a następnie podpisać z bankiem umowę o ten rachunek. Regulamin mówi również, że osoby biorące udział w promocji powinny podpisać oświadczenie dotyczące przystąpienia do promocji, w którym zajrzeć należy numer karty, na którą będą wracały pieniądze w ramach moneybacku.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód – nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – do 200 000 złotych

Kredyty oddłużeniowe – wniosek online

Jak zdobyć nagrody?

Pierwszą nagrodą w promocji jest moneyback. BNP Paribas zwróci swoim Klientom firmowym maksymalnie 100 złotych miesięcznie – 2% od każdej transakcji kartą. Z tego tytułu Klienci zgarną łącznie i maksymalnie 600 złotych (po 100 złotych miesięcznie).

Kolejna premia to 400 złotych za terminal płatniczy. Posiadając konto firmowe wystarczy przejść na stronę promocji i zarejestrować swój udział w ofercie. Następnie trzeba zawrzeć z bankiem umowę o dzierżawę terminala na okres minimum 24. miesięcy.

Kolejne 200 złotych w formie bonu Sodexo można zgarnąć w zamian za wykonanie pierwszej transakcji za pomocą terminalu do 31 stycznia 2022 roku. Premia wpadnie do kieszeni pod warunkiem, że obrót w ciągu kolejnych dwóch miesięcy wyniesie minimum 10 000 złotych.

Co można otrzymać?

W promocji można otrzymać:

– do 600 złotych moneybacku (2% za każdą transakcję kartą),
– 400 złotych za terminal,
– 200 złotych w formie bonu Sodexo,
– brak płat za terminal przez pierwsze 12 miesięcy,
– brak opłat za konto przez pierwsze 6 miesięcy.

Regulamin promocji

Wszelkie szczegóły dotyczące oferty przygotowanej przez BNP Paribas znajdują się w regulaminie promocji dostępnym na stronie: https://www.bnpparibas.pl/_fileserver/item/1534566.

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych.  Za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska. Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Nowa karta kredytowa Alior Banku
Banki
author
Patryk Byczek
02 stycznia 2018

Nowa karta kredytowa Alior Banku

Operat szacunkowy – najważniejsze informacje
Ekonomia
author
Halszka Gronek
12 października 2018

Operat szacunkowy – najważniejsze informacje

Bank Pekao w Złotowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
14 sierpnia 2019

Bank Pekao w Złotowie

Pakiet kredytowy dla mikro i małych firm w Alior Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
30 stycznia 2019

Pakiet kredytowy dla mikro i małych firm w Alior Banku

Credit Agricole w Kole
Oddziały
author
Patryk Byczek
17 lipca 2019

Credit Agricole w Kole

Provident – pożyczka z miesięczną ratą
Wpisy
autor wpisu
Sienkiewicz
19 stycznia 2015

Provident – pożyczka z miesięczną ratą

Porównaj