Citi Handlowy wystartował z kolejną edycją promocji, w której zarówno osoba polecająca, jak i polecona, może zgarnąć premię pieniężną. Promocja trwa do 31 grudnia 2018 roku lub wyczerpania puli 1000 rejestracji.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 19.10.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?
 

Polecający:
Osoba polecająca otrzyma premię w wysokości 100 złotych, pod warunkiem, że osoba polecona podpisze z bankiem umowę o konto do 31 grudnia 2018 roku. Ponadto, polecający musi utrzymać codzienne saldo wynoszące 5000 złotych lub miesięczne saldo wynoszące 30 000 złotych. Kolejnymi warunkami, aby polecający zgarnął swoją premię, jest wykonanie minimum dwóch transakcji przez Poleconego, na kwotę łączną 300 złotych. 

Polecony:
Aby polecony zgarnął swoją premię, podczas zakładania konta i rozmowy z konsultantem, należy wspomnieć o tym, że jest się zainteresowanym jedną z ofert konta Citi Priority na start. Wówczas, po spełnieniu przedstawionych przez konsultantach wymaganiach, można zgarnąć nawet 150 złotych. Warto skorzystać z tej promocji.

Kto może wziąć udział?


W promocji może wziąć udział osoba polecająca, która posiada konto w Citibanku oraz osoba polecona, która nie posiada konta w Citi Handlowym i nie posiadała go od 1 stycznia 2017 roku.
Co można wygrać?


Polecający – premia 100 złotych
Polecony – premia 150 złotych

Przyznanie nagrodyNaroda dla polecającego zostanie przynana pod koniec miesiąca  następującego po miesiącu, w którym polecony spełnił warunki.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocja: „Poleć konto Citi Priority znajomemu – edycja VI” w Citi Handlowym" można znaleźć tutaj.

Komentarze