Promocja: „Polecam mój Bank- edycja III” w Santander Bank Polska

Promocja: „Polecam mój Bank- edycja III” w Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
04 marca 2019

Santander Bank Polska wystartował z kolejną edycją promocji dotyczącą programu poleceń. Oferta daje możliwość zarówno osobie polecanej, jak i polecającej zgarnięcia premii pieniężnej. Promocja trwa do 30 kwietnia 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Aby wziąć udział w promocji jako osoba polecona, należy być nowym Klientem Santander Bank Polska. Nie można zatem posiadać jakiegokolwiek konta w złotówkach w Santander Bank Polska od 1 marca 2018 roku. Należy także pamiętać o wyrobieniu karty debetowej

Warto wiedzieć, że w promocji mogą brać udział nie tylko osoby dorosłe, lecz również dzieci, które skończyły 13 lat. Te jednak do banku muszą przyjść z przedstawicielem ustawowym. Pozostali Klienci mogą wnioskować o konto przez Internet, aplikację mobilną, czy też przez infolinię banku.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli powyższe warunki są spełnione, należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Następnym krokiem jest zawarcie z bankiem umowy o konto.

Jak zdobyć nagrody

80 złotych za otworzenie konta z polecenia

Aby zdobyć premię w wysokości 80 złotych w zamian za otworzenie konta z polecenia, podczas wnioskowania należy wpisać otrzymany od znajomego kod polecający. Dodatkowo należy także zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Bank Polska. Ponadto Klient będzie musiał wykonać płatność BLIKiem na kwotę minimum 300 złotych. Czas na dokonanie płatności to koniec miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę w promocji.

Jak zostać polecającym?

Aby zostać polecającym wystarczy wygenerować swój unikalny kod w programie, dodatkowo akceptując zasady. Ponadto polecający musi wyrazić jednakowe zgody jak polecany.

Bank nie nagrodzi wyłącznie osoby poleconej. Osoba polecająca również zgarnie premie pieniężne. Pierwsza nagroda to 80 złotych za spełnienie identycznych warunków jak te opisane powyżej. Dodatkowo dla polecających bank przygotował bonus. W zamian za każde 10 poleceń osoba polecająca otrzyma ekstra 100 złotych.


źródło grafiki: Santander Bank Polska

Co można otrzymać?

Za otworzenie konta z polecenia osoba polecona otrzyma 80 złotych premii.

Za każde skuteczne polecenie konta osoba polecająca otrzyma 80 złotych. Liczba możliwych poleceń jest nieograniczona.

Przyznanie nagrody

Przekazanie nagród nastąpi do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://static3.santander.pl/asset/s/a/n/santander-polecam-moj-bank-3-01032019-30042019_93448.pdf.źródło grafiki: Santander Bank Polska

Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Kacper
Kacper
2019-03-30 18:56:29

Witam Gdyby ktoś chciał zarobić 80 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej edycji: 1009890838 Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Podobne artykuły

Pożyczki bez BIK Drawsko Pomorskie
Wpisy
author
Aleksandra Gościnna
25 czerwca 2016

Pożyczki bez BIK Drawsko Pomorskie

Pożyczki bez BIK Wołomin
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
19 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Wołomin

Ranking pożyczek pozabankowych – marzec 2020
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
01 marca 2020

Ranking pożyczek pozabankowych – marzec 2020

Szybkie pożyczki Strzelce Krajeńskie
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
29 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Strzelce Krajeńskie

Większa zdolność kredytowa z Rodzina 500+
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
19 lipca 2016

Większa zdolność kredytowa z Rodzina 500+

Rejestr Danych Kontaktowych już dostępny
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
31 grudnia 2019

Rejestr Danych Kontaktowych już dostępny

Porównaj