zadluzenia.com
zamknij

Promocja: „Polecam Proste Zasady II edycja” w Getin Banku

Getin Bank wystartował z drugą edycją promocji, w której za polecenie konta Klienci mogą otrzymać 100 złotych premii. Nowi Klienci mogą natomiast otrzymać 50 złotych za otworzenie rachunku, skorzystać z oprocentowania wynoszącego 3,5%, a ponadto zgarnąć 100 złotych w ramach polecenia konta.
Kto może wziąć udział?

W promocji może wziąć udział zarówno nowy, jak i obecny Klient. Wówczas„wcielają się oni” w rolę, kolejno, polecanego i polecającego.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji będąc nowym Klientem, należy do 1 listopada bieżącego roku nie posiadać żadnego konta osobistego w Getin Banku. Jeżeli ten warunek jest spełniony, należy zawnioskować o konto z dedykowanej strony oraz podać kod polecający obecnego Klienta banku. Dodatkowo w każdym z trzech miesięcy, które nadejdą po miesiący założenia rachunku, należy odnotowywać wpływy o wartości przynajmniej 1000 złotych. Wówczas na Konto nowego Konsumenta wpadnie 50 złotych.

 

Od strony polecającego sprawa wygląda następująco. Należy być Klientem Getin Banku, który posiada już konto w polskiej walucie. Poza tym trzeba dołączyć do promocji i wygenerować kod pormocyjny. Polecający może podarować swój kod wielu osobom, lecz jedynie za pięć pierwszych otrzyma premię pieniężną, wynoszącą 100 złotych od osoby.


źródło grafiki: polecam.getinbank.pl

Co można wygrać?

Z perspektywy:

- polecającego można zdobyć maksymalnie 500 złotych za polecenie konta pięciu osobom
- poleconego - 50 złotych za założenie konta z wykorzystaniem kodu polecającego

Przyznanie nagrody

Nagrody zostaną wypłacone do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków przez nowego i obecnego Klienta.


Regulamin konkursu

Pełny regulamin Promocja: „Polecam Proste Zasady II edycja” w Getin Banku można znaleźć na stronie: https://secure.getinbank.pl/docs/getinbank/regulamin_promocji_program_polecen.pdf.

 

Skomentuj artykuł
captcha
~pola

Obserwuję ich od dłuższego czasu i rozwiązania któe proponują są bardzo ciekawe.   Odpowiedź