Promocja: „Szansa na bonus” w BNP Paribas

Promocja: „Szansa na bonus” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
02 maja 2019

BNP Paribas wystartował z promocją, w której za otwarcie konta osobistego z kartą debetową i spełnienie bardzo prostych warunków można zgarnąć nawet 200 złotych premii. Należy się jednak spieszyć, ponieważ liczba miejsc w promocji jest ograniczona. Oferta trwa do 17 maja 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów, czyli osób nieposiadających jakiegokolwiek rachunku osobistego BNP Paribas w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Ten warunek dotyczy również osób, które w tym czasie posiadały konto w Raiffeisen Polbanku. Inne produkty, jak na przykład konto oszczędnościowe BGŻOptima, nie wykluczają z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji nowi Klienci do 17 maja 2019 roku muszą:

zarejestrować się na oficjalnej stronie promocji,
zaznaczyć wszystkie widoczne checkboxy,
złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową Otwartą na Dzisiaj.

Wszystkie kroki przeprowadza się z indywidualnie wygenerowanego linku, w którym należy zaznaczyć wyłącznie wymagane zgody. Następnie do 31 maja 2019 roku, podczas wizyty kuriera, trzeba podpisać z bankiem umowę o konto.

Jak zdobyć nagrody

Nagrodę rozbitą na dwie nagrody po 100 złotych można zdobyć za:

wykonanie transakcji bezgotówkowych (kartą dołączoną do konta) o łącznej wartości 300 złotych,
zapewnienie wpływów na konto w wysokości 1000 złotych.

Powyższe warunki należy spełnić w czerwcu i lipcu 2019 roku. Za każdy miesiąc bank przyzna po 100 złotych.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków opisanych w regulaminie promocji Klienci mogą zgarnąć łącznie 200 złotych w ramach premii pieniężnej.

Przyznanie nagrody

Informacja o przyznaniu pierwszych stu złotych trafi do Klientów w wiadomości e-mail do 22 lipca 2019 roku. Wówczas Klienci będą mieli czas do 26 lipca na uzupełnienie danych do odbioru gotówki. Nagrodę bank wypłaci do końca lipca.

Informacja o kolejnej nagrodzie w wysokości 100 złotych bank poinformuje do 22 sierpnia 2019 roku, a samo przekazanie środków nastąpi do końca sierpnia.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://szansanabonus.bnpprofi.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BGŻ BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


Karta Otwarta na Dzisiaj

Pierwszą kartę nazwano „Dzisiaj”. Korzystanie z karty może kosztować Klientów 3 złote miesięcznie. Wykonując przynajmniej jedną operację bezgotówkową w poprzednim miesiącu Klienci są zwolnieni z opłaty. Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat będą mogli prowadzić konto z wydaną kartą całkowicie bezpłatnie.

Jednakże wypłaty z bankomatów obcych mogą kosztować 5 złotych. Wypłaty z urządzeń własnych lub Planet Cash będzie za darmo. Za granicą bez ponoszenia kosztów dodatkowych wypłacimy pieniądze z bankomatów grupy BNP Paribas oraz Global Alliance. Wypłaty z innych urządzeń będą kosztować 10 złotych. Młodzi Klienci wypłacają pieniądze za darmo ze wszystkich bankomatów krajowych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile kosztuje zoo w Gdańsku?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
16 czerwca 2019

Ile kosztuje zoo w Gdańsku?

Santander Bank Polska w Choszcznie
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 maja 2019

Santander Bank Polska w Choszcznie

Nowy format kampanii reklamowej w Getin Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 sierpnia 2021

Nowy format kampanii reklamowej w Getin Banku

Kredyt konsolidacyjny Piekary Śląskie
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
18 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Piekary Śląskie

Pożyczki bez zaświadczeń Biłgoraj
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
04 września 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Biłgoraj

Joao Bras Jorge prezesem Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
12 września 2020

Joao Bras Jorge prezesem Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej

Porównaj