Promocja: „1200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę – edycja II” w Banku Pekao

Promocja: „1200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę – edycja II” w Banku Pekao

author
04 lipca 2021

W Banku Pekao trwa druga edycja promocji konta dla firm, w której w zamian za złożenie konta i spełnienie kilku warunków można zgarnąć nawet 1200 złotych. Promocja trwa do 30 września 2021 roku. Sprawdź warunki oferty.

Kto może wziąć udział?

W przygotowanej przez Pekao promocji udział wziąć mogą wyłącznie Klienci firmowi, którzy od 1 października 2019 roku nie posiadali żadnego rachunku firmowego w Banku Pekao S.A.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne Biznes wraz z dostępem do bankowości elektronicznej Pekao24 dla firm oraz kartą debetową Visa Business, a następnie podpisać z Pekao umowę o to konto. Warunki te należy spełnić do 30 września 2021 roku. Trzeba również pamiętać, że w trakcie wnioskowania o konto należy wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym. Informacje pochodzące od banku oraz podmiotów z nim współpracujących.

Jak zdobyć nagrodę

Bank Pekao podzielił nagrodę główną na osiem części.

1) Pierwsza premia w wysokości 100 złotych trafi do Klientów za zarejestrowanie w czasie promocji działalności gospodarczej za pośrednictwem Profilu Zaufanego, który jest dostępny do bankowości elektronicznej Pekao24.

2) Druga premia w wysokości 100 złotych trafi do Klientów w zamian za wykonanie w ciągu trzech następnych miesiącu (licząc od momentu otworzenia konta):

– przelewu do ZUS na kwotę przynajmniej 100 złotych,
– minimum jednej transakcji bezgotówkowych na kwotę przynajmniej 100 złotych,
– minimum jednego przelewu z poziomu aplikacji PeoPay na kwotę minimum 100 złotych.

3) Trzecia premia w wysokości 50 złotych trafi do Klientów, którzy zapewnią wpływy na konto w wysokości 5000 złotych. Zgodnie z regulaminem:

Jako wpływy rozumie się przychody pochodzące z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, z wyłączeniem wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek, przelewów między rachunkami klienta w Banku, wpłat gotówkowych, przelewów z konta osobistego lub firmowego przedsiębiorcy prowadzonego w Banku lub poza Bankiem

4) Czwarta premia w wysokości 50 złotych trafi do Klientów w zamian za zdalne zawarcie umowy o konto z Pekao.

5) Piąta premia w wysokości 200 złotych trafi do Klientów, którzy podpiszą z bankiem umowę o terminal płatniczy, który przez kolejne trzy miesiące przyjmie płatności o wartości minimum 500 złotych.

6) Szósta premia w wysokości 200 złotych trafi do Klientów w zamian za dokonanie transakcji wymiany walut o równowartości 20 000 złotych między własnymi rachunkami w Banku Pekao. Ten warunek należy spełnić do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otworzenia rachunku.

7) Siódma premia w wysokości 100 złotych trafi do Klientów, którzy w trakcie trwania promocji podpiszą umowę z Pekao Leasing oraz wykonają przynajmniej jeden przelew w ciagu miesiąca do Pekao Leasing tytułem spłaty raty leasingowej na kwotę minimum 1000 złotych. Ten warunek należy spełniać przez 3 kolejne miesiące.

8) Ostatnia już nagroda w wysokości od 200 do 400 złotych trafi do Klientów, którzy w ciągu sześciu miesięcy następujących po miesiącu otworzenia konta podpiszą z Pekao umowę o jedną z trzech poniższych opcji:

– kartę kredytową Mastercard zabezpieczoną gwarancjami BGK de-minimis, EFI COSME lub EFI EaSI,
– kredyt zabezpieczony gwarancjami BGK de-minimis, EFI COSME lub EFI EaSI
– pożyczkę zabezpieczoną gwarancjami BGK de-minimis, EFI COSME lub EFI EaSI.

Minimalna kwota produktu to 20 000 złotych.


źródło grafiki: Bank Pekao

Co można wygrać?

Za spełnienie warunków promocji Klienci mogą zgarnąć premię do 1200 złotych.

Przyznanie nagrody

Każda premia zostanie wypłacona pojedynczo do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajduje się na stronie: https://www.pekao.com.pl/konto-firmowe/pdf/Regulamin_promocji_1200_zl_premii_dla_firm_1_Mikro_2021.pdf.Konto Przekorzystne Biznes

Przedsiębiorcy mogą prowadzić konto w pełni za darmo, jeżeli tylko spełnią proste warunki. Konto jest darmowe, gdy Klient:

– wykona przelew do ZUS,
– wykona przelew do US,
– na konto wpłynie 2000 złotych,
– odnotuje na koncie wpływ z terminala bankowego,
– dokona transakcji wymiany walut,
– opłaci ratę w Pekao Leasing.

Karta może kosztować 7 złotych lub być darmowa, jeżeli Klient w danym miesiącu wykona płatności kartą na kwotę 300 złotych. Przelewy przez aplikację PeoPay są darmowe, natomiast przelewy zlecone poprzez bankowość internetową są darmowe wyłącznie w liczbie sztuk 15. Każdy kolejny przelew kosztuje 1,5 zł. Wypłaty z bankomatów własnych są darmowe. Dwie pierwsze wypłaty z obcych bankomatów również są darmowe, każda kolejna transakcja tego typu kosztuje minimum 5 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Media Expert z odroczonymi płatnościami od PayPro
Bez kategorii
author
14 lutego 2020

Media Expert z odroczonymi płatnościami od PayPro

Jak wymienić dowód osobisty przez Internet
Blog
author
27 lipca 2017

Jak wymienić dowód osobisty przez Internet

Alior Bank w Górze Kalwarii
Oddziały
author
27 czerwca 2019

Alior Bank w Górze Kalwarii

Konferencja #Silni – ING zaprasza
Bez kategorii
author
14 listopada 2019

Konferencja #Silni – ING zaprasza

PEF – Platforma Elektronicznego Fakturowania
Bez kategorii
author
24 stycznia 2019

PEF – Platforma Elektronicznego Fakturowania

Expander w Poznaniu
Wpisy
author
30 stycznia 2015

Expander w Poznaniu