zadluzenia.com
zamknij

Promocja: 50 zł premii za założenie lokaty w Toyota Banku

Każda osoba, która jest obecnie Klientem Toyota Banku może zgarnąć darmowe 50 złotych. Wystarczy, że od 1 sierpnia 2018 roku do 31 sierpnia 2018 roku, saldo posiadanych środków zwiększy się o 10 000 złotych. Oferta jest skierowana do osób posiadających dowolny rachunek osobisty, otwarty w instytucji.
 Jak wziąć udział w Promocji?

Aby wziąć udział w promocji,  ależy być Klientem banku, z otwartym rachunkiem osobistym. Wówczas, w okresie od 1 sierpnia do 31 sierpnia bieżącego roku, należy zwiększyć saldo posiadanych w banku środków o 10 000 złotych, względem dnia 31 lipca 2018 roku. Oznacza to, że Klient musi założyć nową lokatę, która trwa przynajmniej pół roku i wpłacić na nią kwotę 10 000 złotych. Ta suma pieniędzy musi zostać utrzymana przez conajmniej 60 dni.
Kto może wziąć udział?

W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie, które mieszkają na terytorium Polski, posiadające aktywne konto w Toyota Banku.

Co można wygrać?

Każdy Klient, który spełni warunki promocji, otrzyma od banku darmowe 50 złotych.

Przyznanie nagrody

Powiadomienie informujące o przyznaniu Klientowi premii zostanie przesłane wiadomością SMS do 14 listopada bieżącego roku. Wówczas, do 23 listopada bieżącego roku, bank wpłaci na konto osobiste Klienta premię w wysokości 50 złotych.Regulamin promocji
 

Pełny regulamin promocji "50 zł premii za założenie lokaty w Toyota Banku” dostępny jest pod adresem www.toyotabank.pl/fileadmin/user_upload/PDFy/Regulamin_Premia_za_lokate.pdf.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY