Każda osoba, która jest obecnie Klientem Toyota Banku może zgarnąć darmowe 50 złotych. Wystarczy, że od 1 sierpnia 2018 roku do 31 sierpnia 2018 roku, saldo posiadanych środków zwiększy się o 10 000 złotych. Oferta jest skierowana do osób posiadających dowolny rachunek osobisty, otwarty w instytucji.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 14.08.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w Promocji?

Aby wziąć udział w promocji,  ależy być Klientem banku, z otwartym rachunkiem osobistym. Wówczas, w okresie od 1 sierpnia do 31 sierpnia bieżącego roku, należy zwiększyć saldo posiadanych w banku środków o 10 000 złotych, względem dnia 31 lipca 2018 roku. Oznacza to, że Klient musi założyć nową lokatę, która trwa przynajmniej pół roku i wpłacić na nią kwotę 10 000 złotych. Ta suma pieniędzy musi zostać utrzymana przez conajmniej 60 dni.

Kto może wziąć udział?W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie, które mieszkają na terytorium Polski, posiadające aktywne konto w Toyota Banku.


Co można wygrać?Każdy Klient, który spełni warunki promocji, otrzyma od banku darmowe 50 złotych.


Przyznanie nagrody

Powiadomienie informujące o przyznaniu Klientowi premii zostanie przesłane wiadomością SMS do 14 listopada bieżącego roku. Wówczas, do 23 listopada bieżącego roku, bank wpłaci na konto osobiste Klienta premię w wysokości 50 złotych.

Regulamin promocji
 

Pełny regulamin promocji "50 zł premii za założenie lokaty w Toyota Banku” dostępny jest pod adresem www.toyotabank.pl/fileadmin/user_upload/PDFy/Regulamin_Premia_za_lokate.pdf.

Komentarze