Citi Handlowy wystartował z promocją skierowaną do osób zadłużonych, które dług posiadają w innej instytucji bankowej. Należy zamówić kartę kredytową Citi Simplicity, a z pieniędzy na niej zgromadzonych (maksymalnie 10 000 złotych) będzie można spłacić posiadane już zadłużenia. Brzmi dobrze? To jednak jeszcze nie wszystko. Zainteresowani promocją nie poniosą żadnych kosztów prowizji ani odsetek, ponieważ RRSO oferty wynosi 0%. Promocja trwa do 19 listopada 2018 roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 18.09.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?

Na stronie promocyjnej należy dołączyć do Citibanku, uzupełniając prosty formularz o swoje dane osobowe. W ciągu kilku do Klienta odezwie się konsultant reprezentujący Citibank, który pomoże przejść przez dalszy proces wnioskowania o kartę kredytową. Maksymalna kwota, którą można wypłacić z karty kredytowej, wynosi 10 000 złotych. Z tych pieniędzy Klient może spłacić zadłużenie widoczne w BIK, posiadając zobowiązanie w innym banku.

Kto może wziąć udział?


Pierwszym warunkiem stawianym przez bank jest nieposiadanie żadnej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2017 roku. Kolejne warunki dotyczą dochodu i zatrudnienia. O kartę kredytową wnioskować mogą osoby, które:

– ukończyły 18 lat
– mogą udokumentować dochód netto na poziomie 1200 złotych
– są zatrudnione na obecnym stanowisku minimum 3 miesiące

lub

– prowadzą działalność gospodarczą minimum 2 lata
– mogą udokumentować dochód netto na poziomie 2500 złotych.


źródło grafiki: online.citibank.pl


Co można uzyskać?


Biorąc udział w promocji uzyskać można kartę kredytową Citi Simplicity, dzięki której spłacimy zadłużenie w innym banku, w kwocie maksymalnie 10 000 złotych.

Warto zaznaczyć, żę oferta jest całkowicie darmowa. Klient nie ponosi opłat z tytułu prowizji, odsetek, czy wyrobienia i prowadzenia karty.

Przyznanie nagrodyPo otrzymaniu zgody na wyrobienie karty kredytowej, w ciągu kilku dni zostanie ona dostarczona Klientowi.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocja: 600 zł do Empiku do wygrania w konkursie TaniegoKredytu" można pobrać ze strony: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-uwolnij-swoj-swiat.pdf.

Komentarze