Promocja: „Zakupy w H&M z Kontem Jakie Chcę!” w Santander Bank Polska

Promocja: „Zakupy w H&M z Kontem Jakie Chcę!” w Santander Bank Polska

author
12 kwietnia 2019

Santander Bank Polska ruszył z promocją, w której mogą wziąć udział osoby, które nie skończyły dwudziestu siedmiu lat. Za założenie konta i wykonanie paru operacji kartą można zgarnąć bon o wartości 100 złotych do wykorzystania w sklepach sieci H&M. Promocja trwa do 30 kwietnia 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Santander Bank Polska kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów banku, czyli osób nieposiadających konta osobistego w instytucji od 1 października 2018 roku. Posiadanie jakichkolwiek innych produktów w Santander Bank Polska nie wyklucza z uczestnictwa z promocji.

Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna, która:

– posiadaja pełną zdolność do czynności prawnych,
– jest pełnoletnia, lecz nie skończyła dwudziestu siedmiu lat,
– ma status studenta lub rezydenta.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli powyższe warunki są spełnione, należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną. Następnym krokiem jest zawarcie z bankiem umowy o konto oraz złożenie dyspozycji przekazywania wynagrodzenia. Dyspozycję można złożyć przez bankowość internetową lub infolinię. Te warunki należy spełnić do 30 kwietnia 2019 roku.

Jeżeli spełniamy wyżej wypisane warunki musimy następnie złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę z dodaniem do niego Kartą Dopasowaną Visa. Zawnioskować trzeba do 30 kwietnia 2019 roku. Musimy również pamiętać, że podczas wypełniania formularza musimy wyrazić zgody na:

– otrzymywanie informacji handlowych od banku drogą elektroniczną,
– przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Warto również pamietać o podpisaniu porozumienia dotyczącego elektronicznych kanałów kontaktu. Wówczas bank zamiast listów będzie wysyłał maile.

Jak zdobyć nagrody

Aby zgarnąć nagrodę trzeba zarejestrować się na stronie promocji i zaakceptować regulamin. Drugim warunkiem, który muszą spełnić Klienci jest wykonanie 10 dowolnych transakcji kartą do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Jeżeli Klient otworzy konto w kwietniu to musi spełnić warunki do końca maja.


źródło grafiki: Santander Bank Polska

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji zawartych w jej regulaminie Klienci zgarną bon o wartości 100 złotych do wykorzystania w sklepach sieci H&M. Warto się spieszyć, ponieważ bank przygotował tylko 1500 nagród.

Przyznanie nagrody

Bank przekaże Zwycięzcom promocji bony najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://static3.santander.pl/asset/z/a/k/zakupy_w_HM_regulamin_93469.pdf.źródło grafiki: Santander Bank Polska

Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt hipoteczny Toruń
Kredyty miasta
author
02 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Toruń

Jak zastrzec kartę w Inteligo?
Banki
author
14 października 2017

Jak zastrzec kartę w Inteligo?

Promocja pożyczki online w Alior Banku
Banki
author
05 czerwca 2018

Promocja pożyczki online w Alior Banku

thumbnail
Oddziały
author
11 sierpnia 2019

ING Bank Śląski we Wrocławiu

Kredyt hipoteczny Sierpc
Kredyty miasta
author
10 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Sierpc

Kredyt SPRINT w Idea Banku
Kredyty
author
17 września 2018

Kredyt SPRINT w Idea Banku