Promocja: “Załóż eKonto i zgarnij 150 złotych” w mBanku

Promocja: “Załóż eKonto i zgarnij 150 złotych” w mBanku

author
Patryk Byczek
09 lutego 2020

W mBanku trwa promocja, w której za założeniu eKonta z kartą debetową Klienci mogą zgarnąć 150 złotych premii. Promocja trwa do 31 marca 2020 roku lub wyczerpania puli nagród wynoszącej 3000 sztuk.

Kto może wziąć udział?

W bieżącej ofercie promocyjnej przygotowanej przez mBank mogą wziąć osoby, które od 3 lutego 2020 roku roku nie posiadały żadnego konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie kart kredytowych, czy rachunków firmowych nie wyklucza z oferty. Oznacza to, że okres karencji skrócono do kilku dni.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki to muszą zarejestrować się na stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla Klienta linku. Należy jedynie pamiętać o tym, aby podczas rejestracji w promocji oraz wnioskowania o konto podać jeden i ten sam adres e-mail. Warto się pospieszyć, ponieważ pula nagród promocji wynosi jedynie 3000 sztuk. Oferta trwa do 31 marca 2020 roku.

Jak otrzymać nagrody?

Aby zdobyć nagrodę w wysokości 150 złotych Klienci muszą do 15 kwietnia 2020 roku zawrzeć z bankiem umowę o konto , a do 31 maja 2020 roku wykonać pięć dowolnych transakcji bezgotówkowych. Warunki należy spełnić w ciągu dwóch miesięcy od momentu zawarcia z bankiem umowy o konto.

Dodatkowa promocja

Biorąc dział w promocji można zgarnąć dodatkowe 50 złotych w programie poleceń. Każdy Klient, który skorzystał z powyższej promocji może zgarnąć 50 złotych za polecenie oferty innym. Wystarczy jedynie wygenerować swój link polecający i wysłać go nowemu Klientowi.

W programie poleceń Klienci mogą zgarnąć maksymalnie

źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

W promocji można zgarnąć łącznie 150 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank za spełnienie warunków wypłaci Klientom premię maksymalnie do 30 czerwca 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie mBanku.


eKonto – szczegóły

eKonto osobiste jest najmłodszym rachunkiem wBanku, który zastąpił eKonto Standard oraz eKonto Plus. Według tabeli opłat i prowizji posiadacz konta nie zapłaci za korzystanie z niego nawet grosza. Koszty mogą się pojawić w przypadku posiadania karty debetowej – 7 złotych miesięcznie. Jednakże, aby być zwolnionym z opłaty wystarczy wykonać wyłącznie jedną transakcję kartą. Dodatkowo wszelkie wypłaty z bankomatów w Polsce będą darmowe pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie zaczynała się od 100 złotych. W przypadku wypłat poniżej 100 złotych opłata wynosi 1,3 zł.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank BGŻ BNP Paribas z własną pasieką w Warszawie
Aktualności
author
Patryk Byczek
08 sierpnia 2018

Bank BGŻ BNP Paribas z własną pasieką w Warszawie

Loteria promocyjna: „ Tysiące nagród z Visa 2021”
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
31 maja 2021

Loteria promocyjna: „ Tysiące nagród z Visa 2021”

Alior Bank w Rypinie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
04 czerwca 2019

Alior Bank w Rypinie

Profi Credit w Będzinie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
02 czerwca 2019

Profi Credit w Będzinie

Tańsze pożyczki w Ferratum Bank
Wpisy
autor wpisu
Wozniak
17 marca 2016

Tańsze pożyczki w Ferratum Bank

Porównaj