Promocja: “Załóż eKonto i zgarnij 300 zł” w mBanku

Promocja: “Załóż eKonto i zgarnij 300 zł” w mBanku

author
02 maja 2021

w mBanku trwa promocja, w której w zamian za otworzenie rachunku i spełnienie prostych warunków nowi Klienci mogą zgarnąć 300 złotych na start i 250 złotych w zamian za skuteczne polecenie promocji. Promocja trwa do 31 maja 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

mBanku kieruje niniejszą ofertę promocyjną do osób, które od 1 stycznia 2017 roku nie miały żadnego konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z oferty.

Jak wziąć udział w promocji?

Spełniając wyżej wypisane warunki trzeba w następnym kroku złożyć wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową z poziomu wygenerowanego dla danego Klienta linku. Podczas wnioskowania o rachunek należy wyrazić zgodę na przekazanie informacji (tajemnicy bankowej) firmie Rankomat o spełnieniu warunków promocji. Wniosek trzeba założyć do 31 maja 2021 roku, natomiast to 16 czerwca konieczne jest zawarcie z bankiem umowy o konto.

Jak otrzymać nagrody?

Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 100 złotych w gotówce, należy wykonać przynajmniej 8 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolne kwoty. Warunek ten należy spełnić w pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu otworzenia rachunku.

Kolejne 200 złotych bank podzielił na kilka części. Aby zdobyć 50 złotych (z puli 200 złotych) należy:

– wykonać przelew do banku w wysokości 1000 złotych w ciągu 7 dni, licząc od momentu otworzenia konta,
– wykonać przynajmniej 8 płatności kartą lub BLIKiem.

Odnosząc się do punktu pierwszego – najłatwiej więc przelać na konto środki z konta w innym banku. Jeżeli chodzi o transakcje kartą lub BLIKiem – te należy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otworzenia konta oraz w drugim, trzecim i czwartym miesiącu z kolei.

Dodatkowe promocje

50 złotych za polecenie

Dodatkiem do promocji głównej jest program poleceń. Każdy Klient korzystający z głównej promocji (spełniający jej warunki) ma możliwość polecenia promocji innym osobom. Za każde skuteczne polecenie Klient zgarnie 50 złotych premii. Łącznie ofertę można polecić 5 razy, co daje łącznie 250 złotych premii.

źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

Łącznie można zgarnąć 300 złotych na start i 250 złotych za skuteczne polecenie promocji.

Przyznanie nagrody

Nagroda w wysokości 100 złotych trafi do Klientów do 6 września 2021 roku. 200 złotych premii trafi w czterech transzach po 50 złotych do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-xi-edycja-31-10-2021.pdf.


eKonto – szczegóły

eKonto osobiste jest najmłodszym rachunkiem wBanku, który zastąpił eKonto Standard oraz eKonto Plus. Według tabeli opłat i prowizji posiadacz konta nie zapłaci za korzystanie z niego nawet grosza. Koszty mogą się pojawić w przypadku posiadania karty debetowej – 7 złotych miesięcznie. Jednakże, aby być zwolnionym z opłaty wystarczy wykonać wyłącznie jedną transakcję kartą. Dodatkowo wszelkie wypłaty z bankomatów w Polsce będą darmowe pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie zaczynała się od 100 złotych. W przypadku wypłat poniżej 100 złotych opłata wynosi 1,3 zł.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez zaświadczeń Słubice
Pożyczki miasta
author
29 lipca 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Słubice

Kredyt samochodowy Jaworzno
Kredyty miasta
author
08 listopada 2017

Kredyt samochodowy Jaworzno

Najlepsze produkty finansowe – luty 2016
Wpisy
author
01 lutego 2016

Najlepsze produkty finansowe – luty 2016

Alior Bank w Grudziądzu
Oddziały
author
14 maja 2019

Alior Bank w Grudziądzu

„Seniorze, nie daj się” – akcja społeczna
Aktualności
author
08 września 2018

„Seniorze, nie daj się” – akcja społeczna