Citi Handlowy wystartował z kolejną edycją promocji związaną z kontem internetowym Citi Priority. Za jego założenie i spełnienie prostych warunków można zgarnąć 150 złotych premii, a nawet zwrot prowizji za przelewy walutowe. Promocja trwa do 5 marca 2019 roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 09.01.2019
Udostępnij:

Kto może wziąć udział?

Jak podaje regulamin, w promocji mogą wziąć wyłącznie nowi Klienci, czyli osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały oraz nie były współwłaścicielem jakiegokolwiek produktu w Citibanku.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki, musimy do 5 marca 2019 roku złożyć wniosek o promocyjne konto Citi Priority. Dodatkowo należy wyrazić również zgody marketingowe. Citi Handlowy wypłaci swoim Klientom premie za zapewnienie wpływów w wysokości minimum 2000 złotych z tytułu wynagrodzenia. Regulamin nie określa definicji wynagrodzenia – nie może to być jednak przelew z konta osobistego w Citibanku.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest premia w wysokości 30 złotych wypłacana przez 5 miesięcy, co łącznie daje 150 złotych.

Przyznanie nagrody

Każdą z premii bank przeleje Klientowi maksymalnie do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-oferty-do-150-zl-premia-walutowa-citi-priority.pdf.

Komentarze