Promocja: „Zyskaj więcej z Kontem 360 + bonus” w Banku Millennium

Promocja: „Zyskaj więcej z Kontem 360 + bonus” w Banku Millennium

author
15 czerwca 2020

W Banku Millennium trwa promocja, w której za założenie Konta 360° (lub Konto 360° Student) do 22 czerwca Klienci zgarną dodatkowe 20 złotych. Promocja trwa do 3 lipca, lecz promocja bonusowa jedynie do 22 czerwca 2020 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Promocyjna oferta Banku Millenium skierowana jest tylko do nowych Klientów, czyli osób, które w dniu rozpoczęcia promocji:

– nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium,
– nie są posiadaczami jakiegokolwiek produktu Banku Millennium,
– nie były Uczestnikami promocji „na start” związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Promocja i jej warunki dotyczą również Klientów Euro Banku, który od 1 stycznia 2019 roku wszedł w struktury Banku Millennium. Osoby posiadające konto w tej instytucji również są wykluczone z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Klienci spełniający powyższe warunki muszą do 3 lipca 2020 roku złożyć wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową. Wszystkiego należy dokonać z poziomu specjalnie przygotowanej strony promocji. Należy także pamiętać o wyrażeniu zgód na otrzymywanie informacji handlowych oraz przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Również do 3 lipca 2020 roku Uczestnicy będą musieli podpisać z Bankiem umowę o konto. Możliwości podpisania umowy są dwie: zdalnie lub podczas wizyty kuriera. W przypadku wybrania pierwszej opcji należy wnioskować o konto z poziomu smartfona lub tabletu, ponieważ konieczne będzie zrobienie sobie zdjęcia, które zostanie porównane ze zdjęciem w dowodzie osobistym. Cały proces będzie przedstawiony w trakcie wnioskowania o rachunek.

Warto również wiedzieć, że opisywana promocja łączy się z programem poleceń. Właśnie dlatego regulamin wspomina o dwój kolejnych warunkach przystąpienia do oferty. Uczestnicy dodatkowo:

– nie mogli być Klientem Banku w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy,
– muszą podać kod polecający obecnego Klienta Banku Millennium. 

Jak zdobyć nagrodę

Aby zgarnąć premię dołączoną do programu poleceń Klienci muszą:

– aktywować aplikację mobilną Banku do końca sierpnia,
– zasilić konto wpływami zewnętrznymi kwotą minimum 1000 złotych w lipcu i sierpniu,
– wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKiem.

Warunek programu poleceń jest jeden: w ciągu trzydziestu dni od momentu zawarcia umowy należy wydać łącznie 360 złotych. Warto więc połączyć wszystkie warunki i spełnić je jednocześnie.

Bonus – 20 złotych

Aby zdobyć bonus w wysokości 20 złotych należy założyć Konto 360° (lub Konto 360° Student) do 22 czerwca 2020. Następnie należy spełniać warunki zawarte w regulaminie głównej promocji.


źródło grafiki: Bank Millennium

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w głównej promocji Klienci otrzymają 100 złotych premii. Jeżeli chodzi o nagrodę z programu poleceń, Klient będzie musiał wybrać jedną nagrodę z poniższej listy (w ciągu 30 dni):

– bon podarunkowy o wartości 80 złotych do empik.com,
– eKarta podarunkowa o wartości 80 złotych w aplikacji goodie,
– karta upominkowa o wartości 80 złotych do zalando.pl,
– lokata „lubię to polecam” z oprocentowaniem wynoszącym 2,5% dla kwoty od 500 do 15 000 złotych na trzy miesiące,
– 4 kody, które można wymienić do sieci kin Multikino (film 2D) lub Helios (film 2D/3D).

Nagroda bonusowa to 20 złotych.

Przyznanie nagrody

Premia w wysokości 100 złotych trafi do Klientów do 30 września 2020 roku. Nagrodę z powyższej listy należy wybrać w ciągu 30 dni od momentu spełnienia warunków promocji.

Nagrodę bonusową Bank prześle Klientom w wiadomości SMS. Do wiadomości zostanie dołączona informacja mówiąca o tym, jak z bonusu korzystać.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1285/latest.Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Prawie 2 mln Polaków wynajmuje mieszkania
Wpisy
author
01 lipca 2017

Prawie 2 mln Polaków wynajmuje mieszkania

Serwis Przelewy24 wprowadził płatności Apple Pay
Bez kategorii
author
28 marca 2019

Serwis Przelewy24 wprowadził płatności Apple Pay

100 serii certyfikatów strukturyzowanych w ofercie BNP Paribas
Bez kategorii
author
19 sierpnia 2021

100 serii certyfikatów strukturyzowanych w ofercie BNP Paribas

Santander Consumer Bank Bydgoszcz
Oddziały
author
22 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Bydgoszcz

Pierwsza niedziela bez handlu
Wpisy
author
09 marca 2018

Pierwsza niedziela bez handlu