Promocji ,,100 zł z leasingiem w Moje ING” w ING Banku Śląskim

Promocji ,,100 zł z leasingiem w Moje ING” w ING Banku Śląskim

author
24 grudnia 2019

W ING Banku Śląskim trwa promocja, w której Klienci posiadający konto firmowe w ING za zawarcie wniosku o leasing mogą zgarnąć 100 złotych na karcie przedpłaconej. Promocja trwa do 31 grudnia 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji ING Banku Śląskiego mogą skorzystać obecni Klienci posiadający konto firmowe w ING. Warunek ten należy spełniać, ponieważ wniosek o leasing trzeba złożyć poprzez system bankowości elektronicznej Moje ING.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji przygotowanej przez ING Bank Śląski należy złożyć wniosek o leasing i zawrzeć z bankiem umowę do 31 grudnia 2019 roku pod warunkiem, że ING Lease pozytywnie oceni zdolność kredytową Klienta.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zdobyć nagrody należy złożyć wniosek o leasing samochodu osobowego lub dostawczego do 3,5 tony. Dodatkowym warunkiem jest zamówienie karty przedpłaconej Mastercard Business. Kartę można zamówić w trakcie składania wniosku o leasing lub w dowolnym momencie w trakcie trwania promocji.

Dodatkowa promocja

W ING Banku Śląskim trwa również promocja, w której bank nie pobiera prowizji za rejestrację pojazdu. Jest to bardzo duża oszczędność, ponieważ taka czynność kosztuje 325 zł (plus dodatkowo 75,50 zł, gdy auto nie ma karty pojazdu). Oferta dotyczy zawarcia umów:

leasingu operacyjnego lub finansowego na finansowanie samochodów osobowych lub dostawczych do 3,5 t. w ramach Programu ING Auto (uwzględniając subprogram ING EKO, wykluczając subprogram ING TRUCK, wykluczając motocykle i skutery) lub w ramach oferty standardowej

Promocja trwa do 23 grudnia 2019 roku.

Co można wygrać?

Za spełnienie warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 100 złotych na karcie przedpłaconej Mastercard Business.

Przyznanie nagrody

Premia zostanie wypłacona do 14 maja 2019 roku.

Regulamin konkursu

Informacje szczegółowe i regulamin konkursu znajdziemy tutaj.Karta Mastercard Business przedpłacona

Karta przedpłacona działa na podobnych zasadach jak telefon na kartę. Kartę należy doładowywać środkami, które posiadacze wydają aż do momentu, w którym saldo karty wyzeruje się. Należy wiedzieć, że z karty może korzystać dowolna osoba.

Opłata za wydanie karty to koszt równy 20 złotych. Jednakże zamówienie karty w promocji wiąże się ze zwrotem przez ING kosztów za wydanie narzędzia. Transakcje bezgotówkowe kartą przedpłaconą, wypłaty gotówki z bankomatów ING i Planet Cash są darmowe. Wypłaty z innych bankomatów w Polsce i krajach SEPA kosztuje 7 złotych.


ING Bank Śląski

Pod koniec ubiegłego roku ING Bank Śląskiego dysponował 7 134 000 kont Klientów instytucji. Obecnie instytucja liczy ponad 4 760 000 współpracujących z nią Klientów detalicznych oraz 60 000 średnich i dużych firm. Wypracowany zysk netto na koniec czwartego kwartału wynosił 366 800 000 złotych. Zysk osiągnięty w trzecim kwartale bieżącego roku wyniósł ponad 378 000 000 złotych. Pod koniec września aktywa banku wynosiły ponad 134 000 000 000 złotych. ING Bank Śląski posiada 351 placówek oraz 63 punkty ING Express. Bank dysponuje dodatkowo tysiącem bankomatów i wpłatomatów. Bank posiada swoje akcje na GPW od 1996 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Tychach
Oddziały
author
01 lipca 2019

Alior Bank w Tychach

Santander Consumer Bank Kościan
Oddziały
author
25 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Kościan

Alior Bank w Koninie
Oddziały
author
03 lipca 2019

Alior Bank w Koninie

Kampania Warto Bezgotówkowo
Wpisy
author
17 października 2017

Kampania Warto Bezgotówkowo

Idea Bank dokonał odpisów na 190 mln zł
Wpisy
author
20 sierpnia 2018

Idea Bank dokonał odpisów na 190 mln zł