PZU wspiera maratończyków

PZU wspiera maratończyków

author
Aneta Jankowska
06 lutego 2019

PZU został sponsorem tytularnym 14. Półmaratonu Warszawskiego i 18. Cracovia Maratonu, czyli dwóch największych imprez biegowych w kraju. Maratony ruszają odpowiednio 31 marca i 28 kwietnia 2019 roku.

PZU i maratony

PZU stawia na promocję aktywnego tryb życia i zachęca Polaków do zdrowego stylu życia, dlatego Zakład Ubezpieczeń został sponsorem tytularnym 14. Półmaratonu Warszawskiego i 18. Cracovia Maratonu.

Pożyczki na dowód

To już kolejne sportowe wydarzenie, które wspiera firma. W oficjalnym komunikacie PZU czytamy, że udział silnego i rozpoznawalnego partnera, jakim jest PZU, przy półmaratonie warszawskim i maratonie krakowskim powoduje dynamiczny rozwój obu imprez oraz wzrost liczby uczestników z roku na rok.

Marek Baran, dyrektor komunikacji korporacyjnej PZU tłumaczy, że dbanie o zdrowie Polaków jest jedną z misji PZU.

Chcemy, aby nasi klienci byli zdrowi i aktywni, dlatego chętnie angażujemy się w inicjatywy biegowe. Cieszymy się, że coraz więcej osób biega i jest świadoma korzyści z tego płynących. Jesteśmy dumni, że jako PZU rokrocznie przyczyniamy się do powiększenia tej grupy. W 2019 roku jeszcze mocniej będziemy zaangażowani w popularyzację aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia – mówi.

Informacje o maratonach

14. Półmaraton Warszawski jest jednym z największych, sportowych wydarzeń planowanych na wiosnę 2019.  W niedzielę 31 marca tysiące biegaczy rozpocznie sportową rywalizację. Fundacja „Maraton Warszawski” kontynuuje współpracę z PZU.

Cieszymy się, że PZU będzie wciąż naszym partnerem. Kilka lat temu dzięki nawiązaniu współpracy mogliśmy wykonać milowy krok w rozwoju naszych imprez i przy kolejnych edycjach stabilnie je rozwijać. Kontynuacja pracy z PZU gwarantuje nam siłę napędową do dalszego rozwoju – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”.

Zapisy na półmaraton dostępne są pod adresem: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Maraton w Krakowie zaliczany jest do Korony Maratonów Polskich. Wydarzenie zaplanowano na niedzielę 28 kwietnia 2019 roku. Po raz kolejny, start i meta usytuowane będą na krakowskim Rynku Głównym. Zgodnie z hasłem imprezy: „z historią w tle”, uczestnicy maratonu przebiegną obok wielu wspaniałych zabytków podwawelskiego grodu. Ubiegłoroczny, 17. PZU Cracovia Maraton ukończyła rekordowa liczba 5630 biegaczy z 5848, którzy wystartowali. Zapisy na maraton w Krakowie dostępne są pod adresem: https://zapisy.zis.krakow.pl/event/39.

O PZU

Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest największą instytucją finansową w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Na jej czele stoi PZU SA, którego tradycje sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe. Od 2010 roku spółka PZU SA jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie – od debiutu – znajduje się w czołówce najwyżej wycenianych i najbardziej płynnych spółek.

Grupa PZU zarządza ok. 300 mld zł aktywów i świadczy usługi dla 22 milionów klientów w pięciu krajach.


Źródło: PZU, http://www.cracoviamaraton.pl, http://pzupolmaratonwarszawski.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Przemyślu
Oddziały
author
Patryk Byczek
27 maja 2019

Santander Bank Polska w Przemyślu

Visset.pl – kolejna pożyczka
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
14 listopada 2019

Visset.pl – kolejna pożyczka

Większe kary dla komorników
Wpisy
autor wpisu
iwonanowak
09 stycznia 2016

Większe kary dla komorników

PKO BP w Ozimku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
17 września 2019

PKO BP w Ozimku

Płatności HCE – na czym polegają?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
26 marca 2019

Płatności HCE – na czym polegają?

Porównaj