Promocja: „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – VI edycja” w Banku Pekao

Promocja: „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – VI edycja” w Banku Pekao

author
Patryk Byczek
26 lipca 2019

Bank Pekao przygotował dla swoich Klientów, zarówno starszych, jak i młodszych bardzo prostą promocję, w której można zgarnąć gwarantowane 50 złotych premii. Promocja trwa do końca sierpnia 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Aby skorzystać z promocji trzeba być Klientem banku, który posiada jakiekolwiek konta osobiste w Banku Pekao. Dodatkowym warunkiem jest fakt posiadania dziecka w wieku od 9 do 17 lat, które jest nowym Klientem banku, czyli nie posiadało konta osobistego Pekao od 1 lipca 2019 roku.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrodę gwarantowaną w wysokości 50 złotych należy zawrzeć umowę o Konta Przekorzystne dla Młodych w imieniu swojego dziecka. Dodatkowo należy założyć konto oszczędnościowe Mój Skarb.

Należy jednak wiedzieć, że dziecko może skorzystać z promocji wyłącznie raz. Rodzic może skorzystać więcej razy – w zależności od tego, ile ma dzieci.

Co można wygrać?

W programie poleceń Banku Pekao można zgarnąć 50 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank przekazuje nagrody do 24 dnia miesiąca. Trzeba wiedzieć, że promocja trwa wyłącznie do końca sierpnia, a ostatnim dniem wypłaty nagrody jest 24 września 2019 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji na stronie: https://www.pekao.com.pl/dla-rodziny/img/regulamin-konto-dzieciom.pdf.


3% na koncie oszczędnościowym

Dodatkową zaletą promocji może okazać się również oprocentowanie konta oszczędnościowego dostępnego w ofercie Pekao (należy wiedzieć, że nie ma ona wpływu na promocję z premią pieniężną).

Szczegóły konta oszczędnościowego:

oprocentowanie w skali roku – 3%,
czas obowiązywania oprocentowania – 6 miesięcy,
maksymalna kwota, którą obejmie oprocentowanie – 3000 złotych.

Konto Oszczędnościowe w Pekao jest całkowicie darmowe, a kapitalizacja odsetek ma miejsce raz w miesiącu.


Konto Przekorzystne dla Młodych

Konto Przekorzystne dla Młodych jest całkowicie darmowym rachunkiem dla osób, które nie skończyły 26 lat. Podobna sytuacja dotyczy karty debetowej – za korzystanie z niej młody Klient nie poniesie jakichkolwiek kosztów. Jedyny kosz, jaki może ponieść młody Klient to 20 groszy za wysłanie kodu SMS do zaakceptowania zleceń w Pekao24.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Pekao w Nowej Soli
Oddziały
author
Patryk Byczek
15 lipca 2019

Bank Pekao w Nowej Soli

Policja zawiadamia o fałszywych serwisach informacyjnych
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
20 kwietnia 2020

Policja zawiadamia o fałszywych serwisach informacyjnych

PKO BP w Muszynie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
30 września 2019

PKO BP w Muszynie

Kredyt konsolidacyjny Żory
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
16 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Żory

Złoty Laur „Super Biznesu” dla Provident Polska
Wpisy
autor wpisu
Natalia Narloch
18 października 2018

Złoty Laur „Super Biznesu” dla Provident Polska

Porównaj