Stacja Santander we Wrocławiu – atrakcje

Stacja Santander we Wrocławiu – atrakcje

author
Dominika Sobieraj
20 sierpnia 2019

Mieszkańcy Wrocławia przez ponad tydzień będą mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Santander Bank Polska w ramach Stacji Santander. W mobilnej przestrzeni edukacyjno-rozrywkowej czekać będą liczne gry, zabawy i ciekawe warsztaty.

Stacja Santander – Wrocław 2019

Atrakcje dostępne są za darmo dla wszystkich chętnych. Skorzystać z nich mogą nie tylko mieszkańcy Wrocławia i pobliskich miasteczek, ale i turyści.

Stacja Santander będzie otwarta aż do ostatniego dnia przed nowym rokiem szkolnym – ma być zatem swego rodzaju pożegnaniem lata.

Na odwiedzających Stację czekać będzie mobilna przestrzeń edukacyjno-rozrywkowa. “Jedną z atrakcji Stacji Santander będą działania w ramach projektu edukacji na drodze – Jak Jeździsz.

Goście poznają zalety jazdy na rowerze, zasady bezpieczeństwa poruszania się po drodze, a do tego specjaliści przekażą uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą tego, jak przeprowadzić samemu drobne rowerowe naprawy” – zaznaczono w bankowym komunikacie.

Co więcej – wszyscy odwiedzający Stację Santander będą również mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z pierwszej pomocy.

Stacja Santander – personalizacja rowerów

Miejsce dla siebie znajdą także pasjonaci sprzętu rowerowego. W Stacji Santander będzie można bezpłatnie udekorować swoje:

  1. rowery,
  2. kaski,
  3. ochraniacze.

W celu nauczenia podstawowych zasad personalizacji sprzętu zorganizowane zostaną specjalne zajęcia.

Gry planszowe w Stacji Santander

W Stacji Santander przygotowano nie tylko atrakcje dla tych, którzy interesują się jazdą na rowerze lub sprzętem rowerowym. “Dla amatorów gier planszowych przygotowano gry edukacyjne opracowane w ramach projektu Finansiaki oraz grę ekonomiczną Liderzy Europy.

Wszystko po to, by dzieci i młodzież mogły przekonać się, że poznawanie świata pieniędzy, niezależnie od wieku, może być ciekawe, łatwe i przyjemne” – zaznaczono w komunikacie Santander Banku Polska.

Materiały do projektu Finansiaki zostały przygotowane zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz podstawą programową kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych. Jest to zatem gra kierowana głównie do dzieci młodszych.

Do dzieci starszych kierowana jest natomiast gra Liderzy Europy – bazuje ona na podstawach ekonomii i jest przeznaczona dla dzieci powyżej dwunastego roku życia.

Santander: Hologramy i roboty to już nie tak odległa przyszłość

We wszystkie dni, w które otwarta będzie Stacja Santander, będzie można zapoznać się z ciekawymi rozwiązaniami związanymi z nowoczesnymi usługami bankowymi. Jak wskazuje bank, uczestnicy będą mogli “przekonać się, że hologramy i roboty to już nie tak odległa przyszłość”.

Strefa Ligi Mistrzów UEFA z Santanderem

Santander jest również sponsorem strefy Ligi Mistrzów UEFA. Odwiedzający tę strefę będą mogli zagrać w piłkę nożną na konsoli oraz poznać historie najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy z całego świata.

Ci zaś, którzy wolą sportowe emocje na żywo, bedą mogli skorzystać z możliwości zagrania w piłkotenisa. 


Źródło:

https://media.santander.pl/pr/457220/pelna-atrakcji-stacja-santander-we-wroclawiu-juz-od-23-sierpnia-w-stre?fbclid=IwAR0eLzMvVCgWgzV8q_HLQa0AMag5R41tg6mITYhw6aDiTScguyw8fzXUQHA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Fotoradar z kamerą – nowe urządzenie na drogach Warszawy
Aktualności
author
Patryk Byczek
10 października 2018

Fotoradar z kamerą – nowe urządzenie na drogach Warszawy

70% Polaków pojedzie na wakacje
Blog
author
Patryk Byczek
06 czerwca 2018

70% Polaków pojedzie na wakacje

Domy z drewna – rządowy program
Ekonomia
author
Aneta Jankowska
12 maja 2018

Domy z drewna – rządowy program

Za zakupy w sieci płacimy za pobraniem
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
07 lutego 2019

Za zakupy w sieci płacimy za pobraniem

Deutsche Bank w Białymstoku
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
24 listopada 2017

Deutsche Bank w Białymstoku

Porównaj