Credit Agricole wprowadził darmowy kredyt gotówkowy do 3000 zł. Oferta specjalna potrwa tylko do 31 marca 2018. Sprawdziliśmy, jak otrzymać darmowy kredyt w banku.

Autor: Tadeusz Miziak
Dodano: 30.01.2018
Udostępnij:

„Powitalny kredyt gotówkowy” to wyjątkowy produkt w ofercie Credit Agricole. Rzeczywista stopa rocznego oprocentowania (czyli słynne RRSO), wynosi 0%. Bank nie pobiera bowiem żadnej prowizji, odsetek czy innych kosztów. Klient oddaje wyłącznie tyle, ile otrzymał.

Gdzie tkwi haczyk ? W zasadzie nie ma. Jedyny minus to nieduża kwota kredytu (do 3000 zł) oraz konieczność podpisania umowy w oddziale. Poniżej najważniejsze informacje:

Darmowy kredyt Credit Agricole

  • Kwota kredytu: do 3000 zł
  • Spłata: do 12 miesięcy
  • Darmowy kredyt – RRSO 0%
  • Możliwość zawarcia tylko jednej umowy
  • Promocja trwa do 31.03.2018
  • Oferta dla nowych Klientów

Złóż wniosek

JAK OTRZYMAĆ DARMOWY KREDYT

Oferta specjalna banku obowiązuje od 19.01.2018 do 31.03.2018. Aby otrzymać darmowy kredyt należy:

1. Wypełnić krótki formularz na stronie banku.

2. Pracownik banku skontaktuje się z nami telefonicznie.

3. We wskazanej placówce podpisujemy umowę kredytu.

4. Zaakceptować warunki oferty specjalnej.

Wniosek o kredyt możemy złożyć również w dowolnej placówce Credit Agricole, placówce partnerskiej, placówkach CA Express oraz za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24. Nie jest to niestety kredyt online, dostępny w całości przez Internet.

Z oferty darmowego kredytu mogą skorzystać wyłącznie Klienci, którzy nie brali wcześniej w Credit Agricole pożyczki gotówkowej, pożyczki konsolidacyjnej, kredytu na zakup towarów/usług oraz karty kredytowej. 

NA CZYM POLEGA DARMOWY KREDYT

Oprocentowanie kredytu wynosi 0%, podobnie prowizja za jego udzielenie. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów obsługi kredytu. W rezultacie, oddajemy wyłącznie tyle, ile dostaliśmy z banku. Zobaczmy przykładową symulację kredytu:

Pożyczamy z Credit Agricole 3000 zł na 12 miesięcy. Rata wyniesie 250 zł. Rzeczywista stopa rocznego oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%. Łączna kwota do zapłaty 3000 zł.

Komentarze