SuperGrosz – opinie

Ocena klientów

3,13

Na podstawie 15 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

8 osoby

Negatywne opinie

7 osoby

SuperGrosz – najważniejsze informacje

SuperGrosz to firma pożyczkowa, która oferuje swoich Klientom pożyczki online na raty w kwocie do 15 000 zł. Okres spłaty takiego zobowiązania to nawet 50 miesięcy. Sprawdź produkty, które posiada w swojej ofercie SuperGrosz oraz jak w kilku prostych krokach wziąć pożyczkę.

1
supergrosz

SuperGrosz

6489 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 15 000

OKRES SPŁATY

4 - 48 miesięcy

RRSO

60,82%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

6489 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(3,13)

SuperGrosz - dlaczego warto?

SuperGrosz jest firmą, która zyskuje wśród Klientów coraz większą popularność. Poniżej przedstawiamy listę zalet firmy SuperGrosz, które wskazali Klienci.

 • pożyczka bez zbędnych dokumentów
 • maksymalny okres spłaty to nawet 50 miesięcy
 • pieniądze na koncie nawet w 15 minut
 • możliwość spłaty pożyczki przed terminem
 • pożyczka także dla osób zadłużone

SuperGrosz - dlaczego nie warto?

Jak każdy inny produkt pożyczkowy, SuperGrosz oprócz dobrych stron, ma również te złe, wskazywane przez Klientów. Sprawdź listę minusów oferty SuperGrosz.

 • minimalny wiek pożyczkobiorcy to 21 lat
 • maksymalna kwota pożyczki to 15 000 zł
 • SuperGrosz pracuje wyłącznie w dni robocze

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Dane o firmie SuperGrosz – opinie

 • Nazwa firmy:

  Aiqlabs Sp. z o.o.

 • Adres:

  ul. Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa

 • Kapitał zakładowy:

  300 000 zł

 • Numer KRS:

  0000551150

 • Numer NIP:

  5252607460

 • Numer REGON:

  360301004

 • Infolinia:

  22 130 01 11 lub 503 207 707

 • E-mail:

  [email protected]

SuperGrosz - dane podstawowe

ul. Inflancka 11/27

00-189 Warszawa

 

w dni powszednie od 09:00 do 17:00

w soboty i niedziele: nieczynne

SuperGrosz - szczegóły pożyczki

SuperGrosz to firma pożyczkowa specjalizująca się w szybkich pożyczkach dostępnych przez Internet i przez telefon. Maksymalna kwota pożyczki w tej firmie to aż 15 000 zł, które możemy spłacić w nawet 50 ratach. Wszystkie koszty pożyczki w SuperGroszu są jasno przedstawione jeszcze przed podpisaniem umowy. Możemy je sprawdzić za darmo w kalkulatorze pożyczkowym.

SuperGrosz – oferta

Spółka Aiqlabs Sp. z o.o., będąca właścicielem firmy pożyczkowej SuperGrosz, została założona już w 2015 roku z wykorzystaniem tylko polskiego kapitału. SuperGrosz stawia na przejrzystość oferty – oferuje niskie oprocentowanie i umożliwia długi okres spłaty pożyczki, ale w zamian za to oczekuje także przejrzystości od swojego Klienta – dokładnie sprawdza jego zdolność kredytową przed pożyczeniem pieniędzy. Osoby, które nie mają odpowiedniej zdolności, mogą skorzystać z pożyczek bez zdolności kredytowej.

Kwota pożyczki i okres spłaty – SuperGrosz

W firmie SuperGrosz można pożyczyć dowolnie zadeklarowaną kwotę pożyczki. Musi ona jednak mieścić się w przedziale od 1000 zł do 15 000 zł. Okres spłaty pożyczki również można zadeklarować. Na stronie internetowej pożyczkodawcy deklarujemy co prawda liczbę rat, a nie liczbę miesięcy spłaty, ale jedna rata równa się miesięcznemu okresowi spłacania.

Najmniejsza liczba rat, jaką możemy wybrać, to 4 raty. Największa to aż 50 rat, czyli 4 lata i 2 miesiące. Jest to jeden z dłuższych okresów pożyczkowych wśród ofert różnych pożyczkodawców w Polsce.

SuperGrosz – wypłata na konto lub na czek GIRO

Pożyczkę w firmie SuperGrosz mogą otrzymać także te osoby, które nie posiadają konta bankowego. Tradycyjnie wypłata pożyczki wpływa na konto bankowe, ale w tej firmie jest także druga opcja wypłaty. Pożyczka w firmie SuperGrosz to typowa pożyczka na czek GIRO, czyli z wypłatą w placówce Poczty Polskiej.

Z pożyczek z wypłatą na poczcie bardzo często korzystają osoby, które z pewnych przyczyn nie chcą otrzymać pożyczki na konto. Najczęściej powodem takiego działania jest chęć ukrycia faktu pożyczki przed partnerem albo unikanie komornika, który zajął konto bankowe. Wiele osób traktuje pożyczki z wypłatą przez czek GIRO jak pożyczki z komornikiem.

Kto może otrzymać pożyczkę w Supergrosz?

Pożyczkę mogą dostać osoby, które:

– ukończyły 21 lat,
– posiadają pełną zdolność do czynności prawnych,
– są obywatelami RP,
– nie są zadłużone.

Nie trzeba przedstawiać potwierdzenia wysokości swoich dochodów. Klient jest natomiast weryfikowany w Biurze Informacji Kredytowej i Biurze Informacji Gospodarczej. Nie jest to więc pożyczka bez baz.

Ile kosztuje pożyczka SuperGrosz?

SuperGrosz oferuje niedrogą pożyczkę z maksymalnym RRSO 449,13 %. Stali Klienci mogą uzyskać nawet 15 tysięcy zł w ramach pożyczki. Spłatę środków można rozłożyć nawet na 50 miesięcy (4 lata i 2 miesiące). SuperGrosz udostępnia kalkulator pożyczkowy, dzięki któremu szybko poznamy wysokość miesięcznej raty.

SuperGrosz kalkulator

Dokładne koszty pożyczek w różnych kwotach możemy sprawdzić samodzielnie w kalkulatorze pożyczkowym dostępnym na stronie internetowej SuperGrosz: https://supergrosz.pl. Wystarczy poruszać suwakami w prawo i lewo, by zmieniać kwotę pożyczki i okres spłaty. Wysokość raty będzie pojawiała się pod kalkulatorem.

SuperGrosz – podsumowanie

Pożyczka w SuperGroszu pozwala na niską kwotę miesięcznej spłaty, którą możemy uzyskać poprzez rozłożenie kwoty aż na 50 rat. Firma dba o Klienta na każdym etapie brania przez niego pożyczki, więc nie musimy obawiać się niepowodzeń – w każdej chwili możemy skorzystać z opieki telefonicznej profesjonalistów z obsługi telefonicznej. Do dyspozycji Klienta są również pracownicy na czacie SuperGrosza.

Głównym atutem pożyczki udzielanej przez SuperGrosz jest to, że z pożyczki tej mogą skorzystać osoby, które nie korzystają z Internetu lub zwyczajnie boją się tej formy zawierania umowy. Dla nich firma oferuje możliwość złożenia wniosku pożyczkowego przez telefon. Pożyczki w SuperGroszu są więc niemalże tak wygodne jak pożyczki prywatne. Wypłata kwoty pożyczki w tej firmie może nastąpić poprzez przelew na konto lub w placówce Poczty Polskiej w formie gotówkowej.

SuperGrosz - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Tak, SuperGrosz sprawdza swoich Klientów w bazach dłużników. Firma korzysta z danych BIK, BIG, ERiF. W innych firmach pożyczkowych dostępne są pożyczki bez BIK.

Nie. Firma SuperGrosz pozwala swoim Klientom na posiadanie wyłącznie jednej aktywnej pożyczki.

Nie. SuperGrosz na żadnym etapie udzielania pożyczki nie kontaktuje się z pracodawcą pożyczkobiorcy. Jest to więc typowa pożyczka bez weryfikacji telefonicznej.

Tak. Zgodnie z obowiązującym prawem SuperGrosz ma obowiązek zwrócić prowizję i koszty pożyczki w przypadku wcześniejszej spłaty zobowiązania.

Pożyczkodawca wskazuje 3 podstawowe warunki, które trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę. Musimy:
 • być obywatelem RP,
 • mieć co najmniej 21 lat,
 • wypełnić wniosek pożyczkowy.

Trzeba mieć również dowód osobisty, ponieważ pożyczka w SuperGroszu to pożyczka na dowód, która wymaga podania danych z tego dokumentu.

Informacja o przyznaniu pożyczki przychodzi SMS-em oraz zostaje wysłana na nasz adres e-mailowy.

Tak, nie trzeba posiadać konta w banku, by wziąć pożyczkę w firmie SuperGrosz. Pieniądze można otrzymać w formie wypłaty gotówkowej w dowolnej placówce Poczty Polskiej (jest to zatem tzw. pożyczka na czek GIRO).

Zostaw swoją opinię o SuperGrosz

Firmę SuperGrosz możesz ocenić poprzez kliknięcie kciuka w górę lub w dół w poniższym głosowaniu. Zachęcamy do oceny – dzięki temu możesz dać znać innym osobom, czy rzeczywiście warto skorzystać z oferty tej firmy!

Swoim doświadczeniem z firmą pożyczkową SuperGrosz możesz podzielić się również w komentarzu. 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.