Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego

Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego

Większość firm pożyczkowych weryfikuje swoich Klientów za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Na rynku znajdziemy jednak oferty pożyczek bez przelewu 1 grosza. Sprawdzamy najlepsze oferty, które są dostępne bez przelewu weryfikacyjnego.

author
Autor
Aleksandra Gościnna
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.
author
Ekspert finansowy
Łukasz Guzek
Sprawdzone przez eksperta
author
Ekspert finansowy
Ekonomista, absolwent Kolegium Ekonomicznego UG oraz Wydziału Zarządzania UG. Ukończył Studia Doktoranckie z Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Wieloletni Członek Rady Wydziału Ekonomicznego UG. Praktyk i wykładowca akademicki.
author
Prawnik
Kornel Siwiec
Weryfikacja prawna
Prawnik, absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trójmiejskich kancelariach prawnych. Ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie na UG oraz studia Lean Six Sigma Black Belt na Politechnice Gdańskiej.
Ostatnia aktualizacja 25.04.2024
Ranking tworzony według najczęściej wybieranych ofert

Ranking pożyczek bez przelewu weryfikacyjnego - kwiecień 2024

Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego – szczegóły ofert:

Rodzaj produktu: pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego
Kwota pożyczki: od 100 do 200 000 zł
Spłata: od 1 miesiąca do 10 lat
Wymagany przelew: nie
Dla osób bez konta: tak
Wniosek przez Internet: tak
Jakie firmy: Smartney, SuperGrosz
RRSO: od 0%

Spis treści:

 1. Ranking pożyczek bez przelewu weryfikacyjnego - kwiecień 2024
 2. Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego – co to jest?
 3. Kto może otrzymać pożyczkę bez przelewu weryfikacyjnego?
 4. Przelew weryfikacyjny - do czego jest potrzebny?
 5. Co zamiast weryfikacji przelewem?
 6. Pożyczki bez weryfikacji konta – jak to działa?
 7. Jak otrzymać pożyczkę bez przelewu weryfikacyjnego?
 8. Chwilówki bez przelewu weryfikacyjnego
 9. Pożyczki bez przelewania grosza – 100% bezpieczeństwa
 10. Jakie firmy pożyczkowe nie weryfikują konta?
 11. Brak środków na rachunku a przelew weryfikacyjny
 12. Brak rachunku bankowego – co z przelewem weryfikacyjnym?
Zwiń spis treści

Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego – co to jest?

Pożyczki bez weryfikacji przelewem to oferty, które znaleźć można w firmach pożyczkowych. W ich przypadku Klient nie musi przechodzić przez proces potwierdzania danych za pomocą przelewu w wysokości 1 gr czy 1 zł. Z ofert tych często korzystają więc osoby z zajęciem komorniczym na koncie lub te, które nie mają własnego rachunku bankowego.

Kto może otrzymać pożyczkę bez przelewu weryfikacyjnego?

Pożyczkę bez weryfikacji przelewem mogą otrzymać osoby, które:

 1. są pełnoletnie (są to więc pożyczki od 18 lat),
 2. legitymują się własnym i ważnym dowodem osobistym,
 3. mają adres zamieszkania w Polsce,
 4. mają pełne czynności prawne,
 5. otrzymują stałe dochody,
 6. nie są odnotowane w bazach dłużników.

Zaskakujący może być ostatni podpunkt dotyczący baz dłużników. Warto dodać, że nie chodzi o każdą adnotację w bazach dłużników – sporo bowiem informacji zawartych w tego typu bazach to informacje pozytywne (o tym, że mamy kredyt/pożyczkę i po prostu go spłacamy). Jeżeli natomiast w bazach są negatywne informacje na nasz temat, bo naszych zadłużeń nie spłacamy na czas, ze standardowych ofert nie będziemy mogli skorzystać. Wtedy jedynymi pożyczkami, które będą dla nas dostępne, będą pożyczki bez BIK.

W przypadku kiedy nasze konto obciążone jest zadłużeniem, lub nie posiadamy stałych dochodów, przydatną opcją może być także pożyczka bez baz. Bez weryfikacji konta pożyczki dostępne są bowiem jednocześnie w wariancie bez sprawdzania baz.

Przelew weryfikacyjny - do czego jest potrzebny?

Wiele ofert od firm pozabankowych to pożyczki online. Udzielane są więc bez bezpośredniego kontaktu z Klientem. Dla firm pożyczkowych i banków taki przelew pełni przede wszystkim funkcję weryfikacyjną. Dzięki niemu, pożyczkodawca ma pewność, że pieniądze trafią na konto właściwej osoby. W większości firm taki przelew jest również równoznaczny z zawarciem umowy pożyczki. W tytule przelewu potwierdzamy bowiem fakt zawarcia naszej umowy.

Niestety takie rozwiązanie wielu osobom utrudnia możliwości otrzymania pożyczki. Najczęstsze sytuacje to:

1) brak środków na rachunku,
2) kłopoty z dokonaniem przelewu,
3) zajęcie rachunku przez komornika,
4) brak rachunku bankowego,
5) konieczność wizyty w oddziale bankowym,
6) brak dostępu do bankowości elektronicznej (np.: zapomnienie hasła).

Z tego właśnie powodu, wiele firm pożyczkowych umożliwia otrzymanie pożyczki bez weryfikacji przelewem. Jak to wygląda w praktyce? Jest kilka sposobów na weryfikację tożsamości, a do najpopularniejszych należą:

– wykorzystanie aplikacji Instantor, Kontomatik lub KontoConnect,
– podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera,
– pożyczka z obsługą domową.

Warto pamiętać, że nie jest możliwe uzyskanie pożyczki bez jakiejkolwiek weryfikacji tożsamości – umowa jest zawsze podpisywana na konkretną osobę, której tożsamość musi być znana kredytodawcy. Sprawdź również pożyczki online bez weryfikacji.

Co zamiast weryfikacji przelewem?

1) Aplikacja Kontomatik

Jedną z aplikacji służących do weryfikacji naszych danych za pomocą rachunku bankowego jest Kontomatik. Werfyikacja jest całkowicie bezpieczna – nasze dane do logowania do bankowości internetowej nie są nigdzie zapisywane, a połączenie jest szyfrowane.

Usługę weryfikacji dla Kontomatika świadczy partner finansowy – firma Kontomierz.pl Sp. z.o.o. Z aplikacji Kontomatik korzysta głównie firma Miloan. Więcej na temat tej aplikacji przeczytasz w artykule Jak działa Kontomatik?.

2) Aplikacja KontoConnect

KontoConnect również jest aplikacją służącą do weryfikacji danych i zastępuje całkowicie przelew weryfikacyjny. Z aplikacji KontoConnect korzysta głównie firma pożyczkowa Mondeo Now.

Korzystanie z aplikacji jest całkowicie bezpieczne – nie musimy obawiać się, że nasze dane trafią do osób trzecich. Więcej na temat aplikacji KontoConnect przeczytasz w artykule Jak działa KontoConnect?.

3) Aplikacja Instantor

Instantor to darmowa, alternatywna opcja potwierdzenia danych osobowych podczas wnioskowania o pożyczkę. Korzystanie z niej jest bezpieczne i szyfrowane, a weryfikacja danych przebiega błyskawicznie.

Usługa Instantor współpracuje z większością dużych banków: Alior Bank, Bank BPH, Bank BPS, Bank Pocztowy, BGŻ BNP Paribas, BOŚ Bank, WBK, Citibank, Deutsche Bank, ING, Eurobank, Getin Bank, mBank, Bank Pekao, Bank Millenium, PKO. Więcej na temat aplikacji Instantor przeczytasz w artykule Jak działa Instantor?.

4) Aplikacja GroszConnect

GroszConnect również jest aplikacją służącą do weryfikacji danych w procesie pożyczkowym. Korzystanie z tej usługi oferują dwie firmy: SuperGrosz oraz Super Rata. Weryfikacja poprzez GroszConnect jest całkowicie bezpieczna, ponieważ połączenie jest szyfrowane, a dane zabezpieczone certyfikatem. Więcej na temat aplikacji przeczytasz w naszym artykule Jak działa GroszConnect?.

Pożyczki bez weryfikacji konta – jak to działa?

W przypadku pożyczek pozabankowych metodą, którą najczęściej wybierają firmy pożyczkowe i banki, jest metoda przelewania grosza lub złotówki w celu identyfikacji Klienta i weryfikacji konta bankowego, którym się posługuje. Dzięki temu pożyczkodawca może sprawdzić, czy podane przez nas informacje są prawdziwe, a to pozwala na zabezpieczenie przed finansowymi nadużyciami.

Klienci, którzy wybierają ofertę pożyczki bez weryfikacji przelewem nie ominą oczywiście etapu sprawdzenia danych. W takim wypadku sprawdzeni będą za pomocą specjalnych aplikacji. Najpopularniejsze to Kontomatik, KontoConnect, Instantor oraz GroszConnect. Korzystanie z takich aplikacji nie jest skomplikowane. Wystarczy podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, numer konta) oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie i sprawdzenie danych.

Podane przez nas dane są odpowiednio zabezpieczone. Czasami zdarza się, że pracownik firmy pożyczkowej samodzielnie sprawdza dane potencjalnego Klienta. Wykonuje wówczas telefon i identyfikuje podane przez nas dane. Osoby z problemami finansowymi mogą zainteresować się pożyczkami dla zadłużonych.

Jak otrzymać pożyczkę bez przelewu weryfikacyjnego?

Proces otrzymywania kredytu bez weryfikacji przelewem jest bardzo podobny do tradycyjnego. Po prostu w momencie, w którym zwyczajowo jesteśmy przenoszeni do witryny, w której trzeba dokonać weryfikacji przelewem, tutaj w tym momencie będziemy musieli skorzystać z innej metody potwierdzania tożsamości.

Warto podkreślić, że wszystkie pożyczki opisane w naszym rankingu to typowe kredyty online, czyli dostępne do wzięcia w całości bez wychodzenia z domu. Pierwszym krokiem do wzięcia takiej pożyczki jest oczywiście przejrzenie wszystkich ofert w celu wybrania tej, która najbardziej odpowiada naszym potrzebom.

Jeżeli już zdecydujemy się na konkretną ofertę, klikamy “złóż wniosek” i przechodzimy do strony, na której będziemy składać wniosek kredytowy. Wypełnianie wniosku we wszystkich ofertach wygląda podobnie. Musimy kolejno:

– wprowadzić swoje dane osobowe,
– zadeklarować kwotę pożyczki i okres spłaty,
– wskazać informacje na temat naszych dochodów i wydatków,
– napisać, jakie mamy inne zobowiązania finansowe (raty kredytów, alimenty).

Jeżeli poprawnie wypełnimy wniosek, będziemy mogli przejść do etapu potwierdzania tożsamości. Nie będzie to przelew weryfikacyjny, ale inna metoda, którą oferuje wybrany przez nas pożyczkodawca. Dopiero zweryfikowany wniosek przechodzi do kredytodawcy i czeka na rozpatrzenie.

Analiza wniosku jest zwykle bardzo szybka i następuje w ciągu kilkunastu minut. Dłużej możemy czekać, jeżeli składamy wniosek w godzinach nocnych albo w dni wolne od pracy. Jeżeli nie chcemy czekać, powinniśmy wybrać pożyczki online w weekend albo pożyczki w 15 minut.

Jeżeli decyzja kredytowa będzie pozytywna, będziemy mogli podpisać umowę i czekać na wypłatę środków. Jeżeli natomiast decyzja kredytowa będzie negatywna, niestety pożyczki nie dostaniemy.

Pożyczki bez weryfikacji przelewem – wymagane dokumenty

Jeżeli chcemy wziąć pożyczkę bez weryfikacji przelewem, będziemy potrzebowali naprawdę niewielu dokumentów. Właściwie jedynym potrzebnym nam typowym dokumentem będzie dowód osobisty, na który możemy uzyskać także wszystkie pożyczki na dowód. Najcześciej, poza ważnym dowodem osobistym, wymagane jest posiadanie konta bankowego z wolnymi środkami. W przypadku pożyczek bez weryfikacji, posiadanie konta bankowego z jakimikolwiek środkami na nim nie jest konieczne.

Poza tym możemy być proszeni o dokumenty związane z naszym zatrudnieniem i dochodami – rzadko o zaświadczenie z zakładu pracy, częściej po prostu o wyciąg z konta, który potwierdzi otrzymywane z tytułu pracy wynagrodzenie. Tak mała ilość wymaganych dokumentów sprawia, że tego typu finansowania nazywane są często pożyczkami bez zaświadczeń.

Chwilówki bez przelewu weryfikacyjnego

Pożyczki bez weryfikacji przelewem, czyli bez weryfikacji konta bankowego Klienta, uzyskać można w instytucjach pozabankowych. Te najczęściej oferują zobowiązania krótkoterminowe, czyli tak zwane krótkoterminowe pożyczki chwilówki. Oferty te polegają na tym, że Klient pożyczka zwykle niewysoką kwotę, którą po upływie 30 dni musi spłacić. Taka spłata następuje więc w całości i jednorazowo. Przykładem takiego rozwiązania są np. nowe chwilówki dla zadłużonych. Mowa o poszczególnych ofertach.

Krótkoterminowe pożyczki chwilówki są dosyć łatwo dostępne, ale warto rozsądnie podchodzić do takich decyzji, gdyż krótki czas na spłatę może być niewystarczający dla naszego domowego budżetu. Taka sytuacja może natomiast doprowadzić nas do wpadnięcia w długi. Sposobem na uniknięcie spirali zadłużeń może być na przykład popularny kredyt oddłużeniowy.

Pożyczki bez przelewania grosza – 100% bezpieczeństwa

W przypadku, gdy weryfikacja danych odbywa się przy pominięciu weryfikacji przelewem, sprawdzanie danych Klienta odbywa się za pomocą aplikacji. Zadaniem ich jest identyfikacja podanych danych osobowych. Wiele osób zastanawia się więc, czy podawanie swoich danych do aplikacji jest bezpieczne. Pozabankowe pożyczki ratalne cieżko jest jednak wziąć bez weryfikacji – trzeba się z tym liczyć.

Firmy pożyczkowe korzystają zwykle ze sprawdzonych i bezpiecznych aplikacji do weryfikowania danych Klienta. Podane przez nas dane będą chronione i bezpieczne podczas całego procesu ich przetwarzania i weryfikacji.

Taka forma jest więc bezpieczna i dlatego chętnie wybierana przez wielu Klientów, szczególnie tych, którzy nie posiadają konta w banku. Warto pamiętać, że wypłaty środków również mogą odbyć się bez posiadania konta. Pożyczki na czek GIRO to finansowanie, które odbieramy w placówce pocztowej lub oddziale Banku Pocztowego.

Jakie firmy pożyczkowe nie weryfikują konta?

Nie wszystkie firmy udzielają pożyczek bez weryfikacji konta bankowego. Na rynku dostępnych jest jednak kilka ofert, w przypadku których Klienci weryfikowani np. za pomocą specjalnych aplikacji. Aktualnie takie pożyczki znaleźć można np. w firmie:

– Pożyczka Plus,

– Smart Pożyczka,

– Via SMS,

– Miloan.

Osoby, które mają zajęcie komornicze i poszukują pożyczki bez konieczności posiadania konta, mają więc szansę na uzyskanie pożyczki pozabankowej. Wtedy jednak najczęściej zamiast przelewu weryfikacyjnego wykorzystywana jest inna metoda potwierdzenia tożsamości. Warto skorzystać z takiej możliwości, gdyż jest to bezpieczniejsza alternatywa dla pożyczek prywatnych.

Brak środków na rachunku a przelew weryfikacyjny

Osoby, które chcą uzyskać szybko pożyczkę, a nie mają aktualnie żadnych środków na koncie, mogą mieć kłopot z uzyskaniem finansowania, przy którym weryfikacja odbywa się za pomocą weryfikacji przelewem. Kwota, którą należy wówczas przelać nie jest wysoka, bo wynosi najczęściej 1 grosz lub 1 złoty, ale jeśli na naszym koncie jest równe 0, to nie będziemy w stanie wykonać przelewu.

Opcja weryfikacji Klienta bez przelewu będzie więc najlepszym rozwiązaniem dla osób, które nie mają na koncie żadnych środków. W przypadku sprawdzania danych za pomocą aplikacji nie ma bowiem konieczności przelewania żadnych środków czy wykupienia dostępu. Cały proces odbędzie się całkowicie bezpłatnie.

Brak rachunku bankowego – co z przelewem weryfikacyjnym?

Brak rachunku bankowego nie jest przeszkodą w uzyskaniu pożyczki. Obecnie większość ofert dostępna jest w całości bez wychodzenia z domu. Cały proces pożyczkowy, razem z wypłatą i weryfikacją Klienta, może odbywać się zdalnie. Wciąż istnieją jednak pożyczkodawcy, którzy umożliwiają inne sposoby wypłat środków niż przelewem na konto, a także inną weryfikację niż za pomocą przelewu w wysokości 1 gr lub 1 zł.

Osoby, które nie posiadają konta w banku lub posiadają z kimś współdzielone mogą więc skorzystać z ofert pożyczek bez weryfikacji przelewem czy pożyczek z wypłatą na Poczcie. Dane zweryfikowane mogą być wówczas za pomocą popularnych aplikacji do weryfikowania danych osobowych lub w obecności pracownika firmy pożyczkowej.

Plusy i minusy pożyczek bez przelewu weryfikacyjnego

Najczęściej wskazywane zalety pożyczek bez weryfikacji przelewem:

 • dostępne dla tych, którzy nie mają środków na koncie,
 • niewiele formalności,
 • bez pytań o cel pożyczki,
 • szybka gotówka na koncie,
 • szansa na niskie oprocentowanie,
 • brak weryfikacji konta,
 • dostępność w wielu serwisach pozabankowych firm pożyczkowych.

Najczęściej wskazywane minusy pożyczek bez przelewu weryfikacyjnego:

 • niektóre inne metody weryfikacji wymagają instalowania dodatkowych aplikacji i logowania się w nich,
 • dłuższe wypełnianie wniosku.

Podsumowanie

1. W Polsce dostępne są zarówno pożyczki, które wymagają wykonania weryfikacji przelewem, jak i takie, które stosują inne metody weryfikacji.
2. Nie ma pożyczek, w których nie ma żadnej metody weryfikacji Klienta.
3. Zamiast weryfikacji przelewem stosuje się inne metody potwierdzania tożsamości danej osoby.
4. Inne metody potwierdzania tożsamości często wymagają instalowania aplikacji, która umożliwia weryfikację.
5. Pożyczki z naszego rankingu nie są dostępne dla osób, które mają negatywne wpisy w bazach dłużników.
6. Podstawowym dokumentem uprawniającym nas do wnioskowania o pożyczkę bez weryfikacji przelewem jest dowód osobisty.
7. Pieniądze z pożyczek bez weryfikacji przelewem wypłacane są nawet w ciągu 15 minut.
8. Kwotę pożyczki możemy przeznaczyć na dowolny cel.
9. Pożyczka jest dostępna tylko dla osób pełnoletnich i posiadających pełnię czynności prawnych.
10. W naszym zestawieniu zaprezentowane są tylko sprawdzone oferty pożyczkowe.


Przykłady reprezentatywne:

Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego:

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienne RSO dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 84 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: RRSO wynosi 17,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, całkowity koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.


3) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 53,64% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 PLN, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 35 ratach miesięcznych po 229,56 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 534,75 zł, w tym: prowizja 2 298,69 zł, odsetki 1 236,06 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 034,75 zł (stan na dzień 14.01.2022).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 106,64% dla całkowitej kwoty pożyczki 6 500 PLN, czas obowiązywania umowy 32 miesięcy, spłata w 32 ratach miesięcznych po 473,65 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 8 656,75 zł, w tym: prowizja 6 500,00 zł, odsetki 2 156,75 zł. Całkowita kwota do zapłaty 15 156,75 zł (stan na dzień 14.01.2022).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 15,35% dla całkowitej kwoty pożyczki 6 500 PLN, czas obowiązywania umowy 38 miesięcy, spłata w 38 ratach miesięcznych po 213,90 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 1 628,00 zł, w tym: prowizja 285,57 zł, odsetki 1 342,43 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 128,00 zł (stan na dzień 14.01.2022).


4) Sponto

RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 101,75%. Całkowita Kwota Pożyczki (bez kredytowanych kosztów) wynosi: 5700 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku: 7,2 %; czas obowiązywania umowy: 30 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 417,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 382,11 zł; Całkowita Kwota do Zapłaty: 12 475,11 zł; Całkowity Koszt Pożyczki 6 775,11 zł (w tym: odsetki 1 075,11 zł, prowizja 5 700,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 07.07.2021 r.


5) Wonga

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 75,08%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000 zł, całkowita kwota do zapłaty 5115,53 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 2115,53 zł (w tym: prowizja 1749,90 zł, odsetki 365,63 zł), 23 miesięczne raty równe 213,09 zł i ostatnia rata 214,46 zł. Dane aktualne na dzień 07.08.2020 r.


6) Wandoo

Reprezentatywny przykład dla pożyczki standardowej udzielanej za pośrednictwem Serwisu: RRSO: 1925,44 %, przy założeniu, że: Stopa oprocentowania pożyczki: 7,2 % (zmienna), Całkowita kwota pożyczki: 1800 zł, Całkowity koszt pożyczki: 504,89 zł, w tym: (i) Prowizja: 494,28 zł, (ii) Odsetki: 10,65 zł, Całkowita kwota do zapłaty: 2304,93 zł, Czas obowiązywania umowy: 30 dni. Stan na dzień: 01.07.2021 r.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki refinansującej udzielanej za pośrednictwem Serwisu:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 1091,40 %, przy założeniu, że: Stopa oprocentowania pożyczki: 7,2% (zmienna), Całkowita kwota pożyczki: 1100 zł, Całkowity koszt pożyczki: 248,50 zł, w tym: (i) Prowizja: 242,00 zł, (ii) Odsetki: 6,50 zł, Całkowita kwota do zapłaty: 1348,50 zł, Czas obowiązywania umowy: 30 dni. Stan na dzień: 16.08.2021 r.


7) Pożyczka Plus

Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Dla przykładowej pożyczki na kwotę 1 000 zł na 30 dni RRSO, tj. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 1926%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 7,2%, całkowity koszt 279,92 zł, w tym Prowizja 274 zł i odsetki kapitałowe 5,92 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1 279,92 zł.

Dla pierwszej pożyczki na warunkach promocyjnych „Pierwsza pożyczka za DARMO” na kwotę 1 000 zł na 30 dni RRSO, tj. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 0%, całkowity koszt 0 zł, w tym Prowizja 0 zł i odsetki kapitałowe 0 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1 000 zł, z zastrzeżeniem terminowej spłaty.


8) TAKTO Finanse

Reprezentatywny przykład dla pożyczki Premium. Całkowita kwota pożyczki: 5 000,00 zł; Całkowity czas obowiązywania umowy: 40 miesięcy; Miesięczna rata: 270,43 zł; Całkowity koszt pożyczki: 5 815,82 zł; Całkowita kwota do zapłaty 10 815,82 zł (Opłata prowizyjna: 3 750,00 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 200,00 zł, Kwota odsetek 1 865,82 zł); Stopa oprocentowania: 11,50 % w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 67,84%. (według stanu na dzień 05-01-2022 r.)


9) KredytOK

Maksymalna kwota pożyczki wynosi 6000 zł. Reprezentatywny przykład: CAŁKOWITA KWOTA POŻYCZKI: 2400 zł na okres 24 miesięcy. PROWIZJA ZA UDZIELENIE POZYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 2026,34 zł, ODSETKI: 287,18 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 4713,52 zł, RRSO: 111,84%, pierwsza RATA 207,87 zł, Ilość rat 24. (stan na dzień 11.01.2021 r.)

author
Aleksandra Gościnna
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Koszalinie

PKO BP to największy bank w Polsce. Zobacz placówki i oddziały w Koszalinie – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
22 września 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

NOTUS Finanse – oddział w Lublińcu

NOTUS Finanse to jedna z trzech największych firm pośrednictwa finansowego w Polsce (obok Open Finance i Expandera). Firma powstała w 2004 roku. Obecnie posiada kilkadziesiąt oddziałów własnych i placówek partnerskich w największych miastach w Polsce, w tym w Lublińcu.

author
Patryk Byczek
24 sierpnia 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Alior Bank w Świdnicy

Alior Bank jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Sprawdzamy placówki i oddziały w Świdnicy – dowiedz się, jakie są godziny otwarcia, dane kontaktowe i opinie.

author
Aleksandra Gościnna
02 lipca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Promocja: „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja I” – w Banku Pekao

W Banku Pekao trwa promocja, w której w zamian za otworzenie Konta Przekorzystnego i spełnienie bardzo prostych warunków promocji nowi Klienci mogą zgarnąć do 200 złotych premii na start. Promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku. Sprawdź warunki.

author
Patryk Byczek
09 grudnia 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Ile komornik może zabrać z emerytury w 2018?

Egzekucja z emerytury to najpopularniejsza metoda ściągania długów. Sprawdziliśmy, ile z otrzymywanej emerytury może potrącić komornik sądowy w 2018 roku.

author
Dominika Byczek
16 stycznia 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Pożyczka 1100 zł – skąd wziąć?

Czy potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? W naszym rankingu znajdziesz dostępne przez Internet pożyczki w wysokości 1100 złotych, które możesz otrzymać bez żadnych zbędnych formalności. Dzięki możliwości skorzystania z pierwszej darmowej pożyczki, jeżeli wybrana przez Ciebie firma posiada taką ofertę, całkowita kwota pożyczki często wynosi dokładnie tyle, ile pożyczysz. Sprawdź szczegóły.

author
Dominika Byczek
16 sierpnia 2023
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj